Millenium Hall
Millenium Hall

Do grona najemców Centrum Handlowo – Rozrywkowego Millenium Hall 14 lutego dołączą dwie marki: Haisenberg oraz By o la la!. Oba lokale znajdują się pierwszym piętrze i zajmują powierzchnię odpowiednio 80 mkw. i 53 mkw.

Haisenberg to wiodący producent mody męskiej. Projektanci marki Haisenberg szybko reagują na zmiany rynku modowego garniturów męskich, tworząc produkty odpowiadające bieżącym trendom zarówno w Polsce, jak i w Europie. Krawcy marki Heisenberg posiadają wieloletnie doświadczenie uzyskane w najlepszych zakładach szwalniczych w Polsce. W salonie oprócz odzieży sygnowanej marką Haisenberg, dostępna będzie również odzież i akcesoria marki Tommy Hilfiger.

By o la la…! to polska marka odzieżowa inspirowana potrzebami nowoczesnych i aktywnych kobiet. Obecnie By o La La posiada 19 sklepów zlokalizowanych w centrach handlowych i przy ulicy.

Rzeszowskie Millenium Hall to największe Centrum Kulturalno-Handlowe w Polsce południowo-wschodniej. W sposób kompleksowy łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Powierzchnia Centrum to ponad 56 tys. mkw. (GLA), na której klienci mogą znaleźć 250 sklepów popularnych marek. Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House, Sinsay), Mango, Max Mara, Guess, Kazar, Sephora, Toys”R”Us, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie „Siemacha”, Pure Jatomi Fitness. Sercem Millenium Hall jest skwer z fontanną multimedialną, na którym w sezonie wiosenno-letnim znajduje się strefa relaksu i rozrywki, w zimie natomiast funkcjonuje lodowisko.

Millenium Hall to także przestrzeń kultury i rozrywki, gdzie odbywają się koncerty polskich i światowych gwiazd lub odbywają się wystawy popularnych artystów.