Tarasy Zamkowe
Tarasy Zamkowe

4 marca 2015 zostaną otwarte Tarasy Zamkowe, centrum handlowo – rozrywkowe nowej generacji, położone w samym sercu Lublina.

– Obecnie trwają intensywne prace wykończeniowe, zarówno na terenie części wspólnych, jak i w lokalach najemców. Przeprowadzamy testy wszelkich instalacji oraz finalizujemy także niewielkie prace architektoniczne na zewnątrz budynku. Odbywają się ponadto odbiory poszczególnych służb i uzyskiwanie stosownych pozwoleń na użytkowanie. Wszystkie prace idą zgodnie z harmonogramem – tak, aby 4 marca pierwsi klienci mogli zrobić zakupy w Tarasach Zamkowych – mówi redakcji Retailnet.pl Jacek Wesołowski, Country Manager Development, Immofinanz Group.

Nowoczesna i kompleksowa oferta, najwyższa dbałość o ekologię, doskonała lokalizacja, udogodnienia i marki, nieobecne dotychczas w innych galeriach handlowych, to tylko niektóre atuty tego miejsca.

Debiutujące marki

Tarasy Zamkowe, pierwsze polskie centrum handlowe, które uzyskało prestiżowy certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, to obiekt przyjazny środowisku, powstały z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie ekologii budynków. Posiada zielony dach dostępny dla zwiedzających, skąd rozciąga się panorama Lublina z pobliskim zamkiem i starym miastem.

W Tarasach Zamkowych na 38 tys. mkw. znajdzie się docelowo 150 sklepów, kawiarni i restauracji oraz lokali handlowo – usługowych i rozrywkowych. Wśród nich pojawią się marki debiutujące w Lublinie, jak np. Waggon Paris, New Look, Zara Home, Oysho czy Swarovski.

Nowa galeria handlowa zaproponuje również szereg rozwiązań i udogodnień, nieobecnych dotychczas w innych lubelskich centrach handlowych. Rodziców z małymi dziećmi na pewno ucieszy „Baby care room” – kolorowe, przestronne, składające się z dwóch lokali pomieszczenie na 1 piętrze, gdzie komfortowo można przewinąć i nakarmić dziecko.

Era omnichannel

Na terenie całego centrum handlowego dostępne będzie bezpłatne wi-fi. W Punkcie Informacyjnym można będzie wykonać ksero dokumentów, skorzystać z faxu i skanera, a także sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej, kupić bilet oraz zamówić taksówkę. Dla wszystkich chętnych dostępna będzie również szatnia.

CH Tarasy Zamkowe
CH Tarasy Zamkowe

Ci klienci, którzy do Tarasów Zamkowych przyjadą samochodem, skorzystają z trzypoziomowego parkingu na 1,4 tys. samochodów. Przez pierwsze trzy godziny parkowanie będzie bezpłatne, tak, aby każdy bez pośpiechu i komfortowo mógł zrobić zakupy.

Immofinanz Group jest wystawcą marcowej edycji Shopping Center Forum 2015. Firma swoje projekty zaprezentuje na stoisku nr 2.5.