Tomasz Michalczyk, AIG/Lincoln Polska
Tomasz Michalczyk, AIG/Lincoln Polska

Welcome Mixer to unikalna okazja, by spotkać się z uczestnikami SCF 2015 już dzień wcześniej.

– Udział w Shopping Center Forum ułatwia nam utrzymywanie pozytywnych relacji z najemcami, którzy w jednym czasie znajdują się w jednym miejscu – cieszy się Tomasz Michalczyk, leasing dyrektor w firmie AIG/Lincoln Polska

Komercjalizacja galerii

– Podczas spotkań staramy się podsumować wyniki działalności oraz całokształt naszej współpracy, a także uzyskać opinie i sugestie, jak można jeszcze lepiej poprawić funkcjonowanie Galerii Słonecznej – tłumaczy Michalczyk.

Galeria Słoneczna znajduje się w centrum Radomia i jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, w skład którego wchodzi Radom Office Park, Aquapark (klub fitness Life, SaunaKlub), osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi. Obiekt ma 42 tys. mkw. powierzchni najmu. Komercjalizację Galerii Słonecznej wspierają Colliers oraz CBRE.

Korzyści z Shopping Center Forum

Deweloperem obiektu jest AIG/Lincoln Polska. Podczas SCF jej przedstawiciele będą rozmawiać o przedłużeniu umów, których część wygaśnie w 2016 roku. Plan jest taki, by do połowy bieżącego roku przedłużyć wszystkie kończące się umowy. – Równie ważne by w czasie forum spotykać się z potencjalnymi najemcami, którzy w sposób wartościowy mogą wzbogacić tenant-mix Galerii Słonecznej. Rozmawiamy także z przedstawicielami zupełnie nowych marek, które wkrótce zainaugurują swą działalność na naszym rynku – mówi Tomasz Michalczyk.

Galeria Słoneczna będzie jedną z pierwszych lokalizacji, gdzie otworzą się ich nowe salony. Ponadto Shopping Center Forum jest okazją do wymiany doświadczeń oraz opinii o rynku powierzchni handlowych z pozostałymi przedstawicielami branży. – Z pewnością jest to wydarzenie ważne dla nas w kontekście utrzymywania już istniejących relacji, jak i nawiązywania nowych – podsumowuje Michalczyk.

Welcome Mixer odbędzie się 2 marca w godz. 19-22 w klubie Ł3 przy ul. Łazienkowskiej 3. Udział w nim mogą wziąć wszyscy uczestnicy Forum.