Sklep Martes Sport

Sieć sklepów sportowych Martes Sport powiększyła się o trzecią lokalizację w tym roku. Nowy salon ruszył na początku lutego w galerii handlowej Hosso w Kołobrzegu. Salon zajął lokal o powierzchni 300 metrów kwadratowych.

W tym roku otwarto już salony Martes Sport w Galerii Zdrój w Jastrzębiu Zdroju o powierzchni 350 mkw. oraz w gdyńskiej galerii handlowej Szperk o powierzchni 500 mkw. Spółka na rok 2015 ma zaplanowanych kilkadziesiąt otwarć sklepów sportowych Martes Sport w całej Polsce.

Martes Sport sp. z o.o. działa od 1997 roku. Jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem oraz akcesoriami sportowymi. Od 2005 roku otwiera salony o powierzchni od 300 do 1200 mkw. Firma jest dystrybutorem i producentem takich marek jak: Hi-Tec, Arena, Iguana, Magnum, Colmar, Martes, Elbrus, Ice Peak. Jest też dystrybutorem na Polskę, Czechy i Słowację akcesoriów firmy Nike.

W sklepach Martes Sport oprócz wyżej wymienionych marek znajdują się ponadto produkty m.in. firm: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Salomon, Ecco, Merrel, Kross, Merida, The North Face, Brugi, Head, Atomic, Rossignol, Uvex, Viking, Spokey, Roxy czy Quicksilver.

Marka Martes Sport nominowana jest w kategorii SCF Sport Retailer of the Year 2015. Z kolei Tomasz Barchański nominowany jest w kategorii The Best Manager of the Year. Wręczenie statuetek odbędzie się 3 marca 2015, podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition, Stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3.