Salon Sizeer
Salon Sizeer

Firma Marketing Investment Group (MIG), która w ostatnim czasie dynamicznie rozwijała sieć swoich salonów Sizeer aktualnie poszukuje lokali o powierzchni 150 mkw.

– Sieć Sizeer to jedna z najdynamiczniej rozwijających się multibrandowych sieci w Polsce. Nasze salony znajdują się w największych i najlepszych galeriach handlowych – to 73 lokalizacje w Polsce i 12 za granicą – w Niemczech, Czechach, Słowacji i Litwie. Ekspansja zagraniczna to efekt sukcesu, który udało się nam osiągnąć nad Wisłą – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Katarzyna Kamińska-Nobis – dyrektor Pionu Administracji i Najmu w Marketing Investment Group.

Więcej sklepów w Polsce i za granicą

Obecnie sieć będzie rozwijana zarówno w kraju jak i za granicą. W najbliższym czasie spółka planuje kolejne otwarcia w prestiżowych obiektach handlowych generujących wysoką odwiedzalność.

Salon Sizeer
Salon Sizeer

– Naszym celem zarówno w kraju, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej jest obecność w dobrych lokalizacjach, które będą gwarantować prestiż i odpowiedni traffic klientów. Sieć Sizeer rozwijana jest za pomocą punktów własnych, średnia powierzchnia salonów to 150 mkw. W ofercie posiadamy topowe kolekcje sneakerów najlepszych marek, które są uzupełnione streetwearową odzieżą oraz akcesoriami. Wierzymy, że rok 2015 będzie dla nas równie udany jak 2014 – podsumowuje dyrektor Pionu Administracji i Najmu w Marketing Investment Group.

Nominacja do nagrody SCF Retailer’s Awards

Firma Marketing Investment Group, właściciel sieci sklepów Sizeer, Timberland, Umbro i 50 Style, została nominowana do tytułu SCF Best Expansion Retailer of the Year 2015 w zimowej edycji konkursu Retailer’s Awards organizowanego w ramach Shopping Center Forum.

Nominacja do tytułu Best Expansion Retailer of the Year 2015, to jak podkreśla zarząd firmy, duże wyróżnienie. O swoją statuetkę MIG zawalczy z firmami Rossmann, CCC, LPP oraz H&M.

Shopping Center Forum 2015 odbędzie się 3 marca 2015 r. w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.