Wizualizacja CHR Sukcesja
Wizualizacja CHR Sukcesja

Generalny wykonawca łódzkiej Sukcesji, firma Mirbud, przygotowuje budynek do przyjęcia ciepła z Zespołu Elektrociepłowni w Łodzi, drugiej pod względem wielkości elektrociepłowni w Polsce.

W obiekcie rozpoczęto montaż ślusarki okiennej oraz kanałów wentylacji sanitarnej i oddymiającej na trzech kondygnacjach obiektu oraz w przestrzeni dziewięciu sal kinowych sieci Helios. Ponadto zakończono montaż elementów prefabrykowanych konstrukcji oraz konstrukcji kratowych dachu.

Budowa Instalacji elektrycznej

Trwają prace związane z murowaniem ściany fasadowej z cegły od strony Al. Politechniki oraz kondygnacji przeznaczonej na biura. Ponadto w całym obiekcie wykonywane są prace instalacyjne: elektryczne – układanie koryt kablowych listew, koryt kablowych dla instalacji niskoprądowych, instalacji sygnalizacji pożaru oraz montaż okablowania DSO.

Trwają także prace przy szlifowaniu wbudowanych betonów, termoizolacji dachu galerii oraz montażu elementów konstrukcji świetlików stropowych, a na trzech kondygnacjach inwestycji budowana jest w obecnie instalacja grzewcza.

Nadzorem projektu zajmuje się firma BatiPlus pod kierownictwem Wojciecha Ostrowskiego.
Otwarcie Sukcesji zaplanowane jest na trzeci kwartał 2015 roku. Dodatkowe informacje
na www.sukcesja.eu.

Wizualizacja wnętrza Sukcesji
Wizualizacja wnętrza Sukcesji

Sukcesja to wielofunkcyjny kompleks, znajdujący się w pobliżu ścisłego centrum miasta. Centrum będzie w pełni ekologicznym i energooszczędnym obiektem, pierwszym tego typu w regionie z międzynarodowym certyfikatem zrównoważonego rozwoju BREEAM. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 46 tys. mkw. powierzchni najmu znajdą się: galeria handlowa, strefa rozrywkowo-rekreacyjna (m.in. z 9-salowym multipleksem, kręgielnią i klubem fitness) oraz dwupoziomowy parking na ponad 1000 miejsc.

Sukces komercjalizacji

Komercjalizacja Sukcesji jest prowadzona przy współpracy zespołu Fabryki Biznesu oraz dwóch międzynarodowych agencji z wieloletnim doświadczeniem w branży – CBRE oraz Colliers International.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja jest partnerem Welcom MIxer i wystawcą Shopping Center Forum 2015 Winter Edition. Z projektem będzie można zapoznać się na stoisku 2.9.