Anna Strauchold, menedżer ds. najmu i eksploatacji Deichmann
Anna Strauchold, menedżer ds. najmu i eksploatacji Deichmann

Kilkaset osób weźmie udział w After Party, które zakończy Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.

Udział w After Party będzie zwieńczeniem całodziennych rozmów na Forum, a jednocześnie okazją do dobrej zabawy.

Biznesowe rozmowy

– Udział przedstawicieli Deichmann w konferencji Shopping Center Forum to stały punkt w kalendarzu naszych wyjazdów służbowych. Okazuje się bowiem, iż nawet w dobie internetu, a w szczególności tele- czy wideokonferencji nic nie zastąpi relacji biznesowych budowanych w drodze osobistych spotkań i rozmów – mówi redakcji Retailnet.pl Anna Strauchold, menedżer ds. najmu i eksploatacji Deichmann-Obuwie sp. z o.o.

Rozwój sieci Deichmann

Aktualnie Deichmann posiada w Polsce 232 sklepy. W 2015 roku na rozwój sieci firma przeznaczyła budżet inwestycyjny w wysokości ponad 22 mln złotych (większy o 10 proc. niż budżet roku 2014). Pozwoli on na realizację ambitnych planów obejmujących otwarcia nowych sklepów zgodne z harmonogramem, relokacje mniej rentownych placówek i systematyczne zapełnianie „białych plam” na mapie. Założenia obejmujące otwarcie nowych placówek, będą wymagać od firmy zmierzenia się zarówno ze zjawiskiem wewnętrznej konkurencji, jak i dużą konkurencją wewnętrzną przy jednoczesnym spadku siły nabywczej Polaków.

Pomimo tego firma Deichmann postanowiła utrzymać aktualne tempo ekspansji skupiając się na miastach liczących powyżej 30 tys. mieszkańców, na powierzchniach zlokalizowanych w centrach i parkach handlowych. Planowane na ten rok otwarcia nowych sklepów będą miały miejsce m.in. w: Wieluniu, Swadzimiu, Elblągu, Gryficach, Bartoszycach, Krotoszynie i Świnoujściu. 2015 to także rok w którym Deichmann otworzy w Polsce nowy sklep o charakterze flagship store, który zaprojektowany zostanie zgodnie z najnowszym konceptem aranżacyjnym firmy.

Shopping Center Forum 2015

– SCF to oczywiście także wspaniała platforma wymiany wszelkich informacji z rynku nieruchomości. Spotkanie jednego dnia, w jednym miejscu tak szerokiej rzeszy przedstawicieli firm, biorących udział w kreowaniu nowoczesnego handlu to doskonała możliwość skonfrontowania krążących na rynku informacji, ale również wymiany doświadczeń pomiędzy firmami o podobnym profilu działalności – dodała Anna Strauchold.

Tegoroczne After Party w ramach SCF 2015 odbędzie się w warszawskim Platinium Club, przy ul. Fredry 6. Początek o godzinie 19.00. Wstęp na After Party jest otwarty dla posiadaczy kart VIP.