Millenium Hall
Millenium Hall

16 lutego 2015 roku w Millenium Hall w Rzeszowie nastąpiło otwarcie Centrum Medycznego Lux Med. Placówka znajduje się na drugim poziomie centrum i zajmuje powierzchnię blisko 682 mkw.

161 punktów Lux Med

Grupa Lux Med to lider rynku prywatnych usług medycznych w Polsce. Oferta Grupy kierowana jest zarówno do klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Obecnie Lux Med świadczy usługi w 161 placówkach medycznych na terenie całej Polski. Z Grupą współpracuje ok. 1,6 tys. poradni partnerskich w całej Polsce. Pod jej opieką znajduje się ponad 1, 4 mln pacjentów.

Oferta Millenium Hall

Millenium Hall to największe Centrum Kulturalno-Handlowe w Polsce południowo-wschodniej. W sposób kompleksowy łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Powierzchnia Centrum to ponad 56 tys. mkw. (GLA), na której klienci mogą znaleźć 250 sklepów najmodniejszych marek. Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House, Sinsay), Mango, Max Mara, Guess, Kazar, Sephora, Toys”R”Us, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie „Siemacha”, Pure Jatomi Fitness. Sercem Millenium Hall jest skwer z fontanną multimedialną, na którym w sezonie wiosenno-letnim znajduje się strefa relaksu i rozrywki, w zimie natomiast funkcjonuje lodowisko.

Millenium Hall to także przestrzeń kultury i rozrywki, gdzie odbywają się koncerty, czy wystawy popularnych artystów.