Tarasy Zamkowe
Tarasy Zamkowe

Do grona najemców powstającego w Lublinie centrum handlowego Tarasy Zamkowe dołączyła marka odzieżowa Carry.

Nowe marek

Marka Carry zajmie w Tarasach Zamkowych lokal o powierzchni blisko 1,5 tys. metrów kwadratowych na poziomie +1 obiektu. Oferta obejmie kolekcje odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Podczas transakcji najmu firma DTZ reprezentowała właściciela obiektu, austriackiego inwestora i dewelopera Immofinanz Group.

W Tarasach Zamkowych na 38 tys. mkw. znajdzie się docelowo 150 sklepów, kawiarni i restauracji oraz lokali handlowo – usługowych i rozrywkowych. Wśród nich pojawią się marki debiutujące w Lublinie, jak np. Waggon Paris, New Look, Zara Home, Oysho czy Swarovski.

Nowoczesne rozwiązania

Nowa galeria handlowa zaproponuje również szereg rozwiązań i udogodnień, nieobecnych dotychczas w innych lubelskich centrach handlowych. Dla rodziców małymi dziećmi dostępny będzie „Baby care room” – kolorowe, przestronne, składające się z dwóch lokali pomieszczenie na 1 piętrze, gdzie komfortowo można przewinąć i nakarmić dziecko.

Na terenie całego centrum handlowego dostępne będzie bezpłatne wi-fi. W punkcie informacyjnym można będzie wykonać ksero dokumentów, skorzystać z faxu i skanera, a także sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej, kupić bilet oraz zamówić taksówkę. Dla wszystkich chętnych dostępna będzie również szatnia.

Ci klienci, którzy do Tarasów Zamkowych przyjadą samochodem, skorzystają z trzypoziomowego parkingu na 1,4 tys. samochodów. Przez pierwsze trzy godziny parkowanie będzie bezpłatne, tak, aby każdy bez pośpiechu i komfortowo mógł zrobić zakupy.

Immofinanz na SCF2015

Immofinanz Group jest notowana w indeksie ATX na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od momentu założenia w 1990 r. zgromadziła portfel ponad 470 wysokiej klasy nieruchomości o wartości około 6,9 mld euro. Immofinanz posiada profil skoncentrowany na nieruchomościach w segmencie biurowym, handlowym i logistycznym na 8 rynkach, w tym w: Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce i Rosji.

Immofinanz Group jest wystawcą marcowej edycji Shopping Center Forum 2015. Firma swoje projekty, w tym Tarasy Zamkowe zaprezentuje na stoisku nr 2.5.