Aplikacja Evigo Events
Aplikacja Evigo Events

Evigo Events to aplikacja mobilna stworzona specjalnie do obsługi Shopping Center Forum 2015. Jedynie używając tej aplikacji można poznać pełną listę uczestników Forum. 

Po pobraniu aplikacji i rejestracji uczestnicy Forum dostają dostęp do informacji dotyczących wydarzenia, kontakt do wszystkich osób obecnych na Forum oraz do szczegółowych danych takich jak plan imprezy czy wydarzeń towarzyszących – Welcome Mixer i After Party.

Konferencyjny portal społecznościowy

Evigo Events App umożliwia w dowolnym momencie, przed, w trakcie i po Forum, kontakt ze wszystkimi wystawcami, partnerami, najemcami i prelegentami Forum. Program pełni też funkcję platformy społecznościowej, co oznacza, że każdy zarejestrowany będzie mógł komentować np. projekty, dodawać posty, zdjęcia czy opinie o swoich ulubionych projektach, sieciach handlowych czy prelegentach.

aplikacja SCF
Aplikacja to źródło informacji i SCF

Narzędzie wymiany informacji

Na bieżąco podczas Forum będzie można oceniać nowe projekty, polecać je innym uczestnikom, wyszukiwać wystawców i umawiać spotkania z najemcami. Aplikacja pozwala także na wysyłanie prywatnych wiadomości oraz szybkie umawianie spotkań w trakcie Forum. Evigo Event App jest ponadto platformą marketingu dla partnerów i wystawców Forum bo dzięki niej można zamieszczać posty, zdjęcia i komentarze wspierające obecność firmy na Forum.

aplikacja scf
W programie można znaleźć szczegółowy plan Forum

Program został stworzony we współpracą z renomowaną, amerykańską firmą DoubleDutch, wyspecjalizowaną w tworzeniu programów do obsługi konferencji. Evego Events App dostępna jest w Google Play oraz w App Store. Posiadacze telefonów i tabletów z innymi systemami operacyjnymi mogą z niej korzystać z użyciem przeglądarki internetowej (technologia HTML5).

W tej edycji Forum swój udział potwierdziło już ponad 400 uczestników i przedstawicieli ponad 170 brandów handlowych, które planują ekspansję na polskim rynku. SCF 2015 Winter Edition odbędzie się już 3 marca na Stadionie Legii w Warszawie.