Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group, podczas rozmów na SCF
Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group, podczas rozmów na SCF

Forbis Group, ekspert w rozwiązaniach projektowych dla branży retail, weźmie udział w zimowej edycji Shopping Center Forum 2015, która odbędzie się już 3 marca w Warszawie.

Jedno z największych wydarzeń sektora retail w Europie Środkowo-Wschodniej cyklicznie gromadzi liderów branży. Forbis Group weźmie udział w forum po raz szósty.

Spotkanie liderów rynku retail

W pierwszych dniach marca Stadion Legii w Warszawie zgromadzi około 700 osób związanych z rynkiem retail – przedstawicieli sieci handlowych, właścicieli i zarządców centrów, a także dostawców produktów i usług dla branży. Decyzja o udziale w forum dla przedstawicieli firmy była naturalna.

Forbis Group oferuje kompleksowe działania z zakresu projektowania, aranżacji i realizowania powierzchni komercyjnych – od koncepcji, poprzez dostarczenie materiałów wyposażenia, aż po realizację. Nadzoruje projekt na każdym etapie jego realizacji oraz zapewnia profesjonalne doradztwo. Wśród realizacji Forbis Group są salony zarówno sieciowych marek zagranicznych, jak i rodzimych firm. Do klientów firmy należą m.in. Lancerto, Lacoste, Luxmed, Gatta, Wojas i PKO BP.

– Shopping Center Forum z każdą kolejną edycją pokazuje, jak duży potencjał rozwoju posiada. Wydarzenie już zyskało uznanie, a jego ranga wciąż rośnie. Dla uczestników to przede wszystkim okazja do spotkań z partnerami biznesowymi i nawiązania relacji z potencjalnymi klientami. Odpowiednio dobrany program merytoryczny, skupiony wokół bieżących trendów w branży pozwala pozyskać cenną wiedzę, wymienić doświadczenia i zaistnieć w świadomości potencjalnych odbiorców – mówi redakcji Retailnet.pl Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group.

SCF 2015 Winter Edition

Obecna edycja SCF Winter Edition będzie w głównej mierze poświęcona najnowszym trendom kształtującym rynek retail – sprzedaży wielokanałowej. Podczas konferencji uczestnicy poszukają odpowiedzi na pytanie, jak omnichannel retailing wpłynie na rynek centrów handlowych, zarówno w kontekście finansowania inwestycji, umów najmu, jak i sprzedaży i funkcjonowania centrów handlowych.

Forbis Group jest ekspertem w rozwiązaniach projektowych dla branży retail. Oferuje projektowanie wnętrz zarówno punktów handlowo – usługowych, jak i części wspólnych w centrach handlowych. Zapewnia kompleksową aranżację i ekspozycję produktów. Wykonuje i dostarcza pełne wyposażenie sklepów, w tym meble sklepowe własnej produkcji, zapewniając wysoki profesjonalizm działań oraz skuteczny project management.