Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group, podczas rozmów na SCF
Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group, podczas rozmów na SCF
Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group, podczas rozmów na SCF
Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group, podczas rozmów na SCF

Forbis Group, ekspert w rozwiązaniach projektowych dla branży retail, weźmie udział w zimowej edycji Shopping Center Forum 2015, która odbędzie się już 3 marca w Warszawie.

Jedno z największych wydarzeń sektora retail w Europie Środkowo-Wschodniej cyklicznie gromadzi liderów branży. Forbis Group weźmie udział w forum po raz szósty.

Spotkanie liderów rynku retail

W pierwszych dniach marca Stadion Legii w Warszawie zgromadzi około 700 osób związanych z rynkiem retail – przedstawicieli sieci handlowych, właścicieli i zarządców centrów, a także dostawców produktów i usług dla branży. Decyzja o udziale w forum dla przedstawicieli firmy była naturalna.

Forbis Group oferuje kompleksowe działania z zakresu projektowania, aranżacji i realizowania powierzchni komercyjnych – od koncepcji, poprzez dostarczenie materiałów wyposażenia, aż po realizację. Nadzoruje projekt na każdym etapie jego realizacji oraz zapewnia profesjonalne doradztwo. Wśród realizacji Forbis Group są salony zarówno sieciowych marek zagranicznych, jak i rodzimych firm. Do klientów firmy należą m.in. Lancerto, Lacoste, Luxmed, Gatta, Wojas i PKO BP.

– Shopping Center Forum z każdą kolejną edycją pokazuje, jak duży potencjał rozwoju posiada. Wydarzenie już zyskało uznanie, a jego ranga wciąż rośnie. Dla uczestników to przede wszystkim okazja do spotkań z partnerami biznesowymi i nawiązania relacji z potencjalnymi klientami. Odpowiednio dobrany program merytoryczny, skupiony wokół bieżących trendów w branży pozwala pozyskać cenną wiedzę, wymienić doświadczenia i zaistnieć w świadomości potencjalnych odbiorców – mówi redakcji Retailnet.pl Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group.

SCF 2015 Winter Edition

Obecna edycja SCF Winter Edition będzie w głównej mierze poświęcona najnowszym trendom kształtującym rynek retail – sprzedaży wielokanałowej. Podczas konferencji uczestnicy poszukają odpowiedzi na pytanie, jak omnichannel retailing wpłynie na rynek centrów handlowych, zarówno w kontekście finansowania inwestycji, umów najmu, jak i sprzedaży i funkcjonowania centrów handlowych.

Forbis Group jest ekspertem w rozwiązaniach projektowych dla branży retail. Oferuje projektowanie wnętrz zarówno punktów handlowo – usługowych, jak i części wspólnych w centrach handlowych. Zapewnia kompleksową aranżację i ekspozycję produktów. Wykonuje i dostarcza pełne wyposażenie sklepów, w tym meble sklepowe własnej produkcji, zapewniając wysoki profesjonalizm działań oraz skuteczny project management.