Centrum Wzorcownia
Centrum Wzorcownia

Centrum handlowe Wzorcownia Włocławek pozyskała kolejnego najemcę. Jest nim szkoła językowa Lingua Club.

Szkoła Lingua Club zajmie lokal o powierzchni 267 mkw., znajdujący się na poziomie 2, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu City Sport. Szkoła oferuje kursy w najbardziej popularnych w Polsce językach obcych.

Różnorodna oferta

– Podpisanie umowy najmu ze szkołą językową Lingua Club to kolejny dowód na to, jak bardzo różnorodna jest oferta Wzorcowni. Jesteśmy nowoczesnym, multifunkcyjnym centrum handlowym, które oferuje klientom nie tylko bogatą ofertę handlową. Wzorcownia to zakupy, rozrywka, wydarzenia kulturalne, a od teraz także edukacja. Warto nas odwiedzić, aby spotkać się ze znajomymi, miło spędzić czas w kinie czy zagrać w kręgle – mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

– Mamy nadzieję, iż nasza nowa propozycja, oferta renomowanej szkoły językowej, spotka się z przychylnym przyjęciem. W imieniu nowego najemcy serdecznie zapraszam do zapisywania się na kursy językowe, które ruszają już od marca we Wzorcowni – dodaje Politowska.

Wielofunkcyjna Wzorcownia

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym obiektem handlowym zlokalizowanym w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP i PKS. Powstała w roku 2009, w wyniku rewitalizacji XIX-wiecznej fabryki fajansu. Posiada 25,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajdują się sklepy takich marek jak CCC, Cropp, H&M, House, Mohito, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, Smyk, Wittchen i wiele innych.

Galeria oferuje również szeroki wybór restauracji i kawiarni, w tym międzynarodowych sieci, takich jak Pizza Hut czy KFC. To także miejsce spotkań, rekreacji i rozrywki. W galerii mieści się 6-cio salowe Multikino na ponad 1, 2 tys. miejsc, centrum sportowe Fit Expert Gym oraz kręgielnia Lucky Star Bowling.

Za zarządzanie i komercjalizację Wzorcowni Włocławek odpowiada firma Multi Corporation. Od swojego powstania w 1982 roku firma Multi brała udział w ponad 180 projektach, a obecnie jest właścicielem lub zarządcą 60 centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.