Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

20 lutego 2015 roku w Galerii Bronowice w Krakowie otwarty zostanie Jysk, sklep oferujący artykuły wyposażenia wnętrz.

Jysk to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. Sklep w Galerii Bronowice ma ponad tysiąc metrów kwadratowych i jest zlokalizowany na parterze centrum handlowego.

Dopełnienie oferty

– Cieszymy się, że do grona najemców Galerii Bronowice dołączyła znana i ceniona na całym świecie sieć Jysk. Jest ona świetnym dopełnieniem oferty sklepów z wyposażeniem wnętrz w naszej galerii – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Otwarcie nowego sklepu odbędzie się w piątek, 20 lutego. – Warto zapamiętać tę datę, ponieważ na 200 pierwszych klientów, którzy w dniu otwarcia zrobią zakupy za minimum 20 zł, czeka komplet pościeli Price Star 140x200cm w cenie 1 gr. – mówi Tomasz Makowski, Sales & Marketing Specialist.

Rozwój sieci Jysk

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta.

Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa czy H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan i dodatkowe, często niedostępne w innych krakowskich centrach, usługi i propozycje.

Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku.