Magnolia Park
Magnolia Park

Do grona najemców największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku – Magnolia Park- dołączają kolejne sklepy. Wśród nich znajdą się m.in. Diverse Woman, Vissavi, Apia i New Look.

Magnolia Park nie zwalnia tempa. Multi Poland – firma zarządzająca centrum handlowym – podpisała kolejne umowy najmu. Wraz z kończącą się rozbudową, do grona najemców dołączą pożądane sklepy, wśród nich New Look.

Globalna marka o brytyjskim rodowodzie zajmie butik o powierzchni 556 mkw. w nowo powstałej części galerii. Ofertę modową kierowaną do podążających za trendami kobiet uzupełnią Diverse Woman i Vissavi (oba sklepy będą zlokalizowane w nowej części Magnolia Park i zajmą powierzchnię 296 mkw.).

Nowe sklepy

Do grona najemców w już istniejącej części obiektu dołączą sklep z obuwiem Apia, jubiler Verona i kawiarnia popularnej sieci – Costa Coffee. Zarządca podpisał umowę najmu ze sklepem Duka – to kolejne po English Home, Home&You czy TK Maxx miejsce z elementami wyposażenia wnętrz.

– Budując ofertę Magnolia Park, wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Stawiamy na oczekiwane i poszukiwane marki, takie, których wcześniej we Wrocławiu nie było. Naszym celem jest zapewnienie najbardziej różnorodnej i kompleksowej oferty handlowej na Dolnym Śląsku – mówi Maria Prokop, dyrektor marketingu w Multi Poland.

Otwarcie w marcu 2015

Magnolia Park w nowej odsłonie zaprezentuje się klientom w marcu – wtedy zaplanowano otwarcie nowej części. Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku będzie liczyło ponad 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA) – aktualnie wynosi ona 81 tys. mkw. przy ok. 230 działających sklepach, punktach usługowych, kawiarniach i restauracjach. Po rozbudowie klienci będą mieli do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Mall Management Poland.