Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie
Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie
Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie
Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie

Telakces, partner strategiczny sieci komórkowej Virgin Mobile, otworzył lokal o powierzchni 40 mkw. w centrum handlowym Bonarka City Center.

Sieć Telakces istnieje na rynku GSM od 2011 roku. Oferuje akcesoria oraz szeroką gamę telefonów komórkowych. W 2014 roku firma uzyskała strategicznego partnera – Virgin Mobile, który jako nowy operator wszedł na polski rynek. Sieć intensywnie się rozwija, o czym świadczy fakt uruchomienia pierwszego w Krakowie sklepu w centrum handlowym.

Szersza oferta Bonarki

– Otwarcie sklepu Virgin Mobile/Telakces to nie pierwszy w Bonarce przypadek przejścia operatora punktu handlowego zlokalizowanego w pasażu do lokalu. Świadczy to dobitnie o dobrej kondycji zarówno marek, które gościmy pod swoim dachem, jak i samego centrum, które stwarza operatorom potencjał do dalszego rozwoju. – komentuje Andrzej Seliga, dyrektor zarządzający TriGranit Management Polska.

Wielofunkcyjne centrum handlowe

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City.

Dla klientów przeznaczono takze bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.