Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie
Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie

Telakces, partner strategiczny sieci komórkowej Virgin Mobile, otworzył lokal o powierzchni 40 mkw. w centrum handlowym Bonarka City Center.

Sieć Telakces istnieje na rynku GSM od 2011 roku. Oferuje akcesoria oraz szeroką gamę telefonów komórkowych. W 2014 roku firma uzyskała strategicznego partnera – Virgin Mobile, który jako nowy operator wszedł na polski rynek. Sieć intensywnie się rozwija, o czym świadczy fakt uruchomienia pierwszego w Krakowie sklepu w centrum handlowym.

Szersza oferta Bonarki

– Otwarcie sklepu Virgin Mobile/Telakces to nie pierwszy w Bonarce przypadek przejścia operatora punktu handlowego zlokalizowanego w pasażu do lokalu. Świadczy to dobitnie o dobrej kondycji zarówno marek, które gościmy pod swoim dachem, jak i samego centrum, które stwarza operatorom potencjał do dalszego rozwoju. – komentuje Andrzej Seliga, dyrektor zarządzający TriGranit Management Polska.

Wielofunkcyjne centrum handlowe

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City.

Dla klientów przeznaczono takze bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.