Mobilna kawiarnia w CH Rzeszów Plaza
Mobilna kawiarnia w CH Rzeszów Plaza

Moblina, rowerowa kawiarnia to nowa propozycja w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. Kawa Rzeszowska to kolejny najemca, który w ostatnim czasie wzbogacił ofertę gastronomiczną centrum.

– Rower z Kawą Rzeszowską stacjonuje na food courcie naszego centrum. Tam oprócz kawy nasi klienci znajdą m.in. Subway. Przypomnę, że w ofercie naszego Centrum znajduje się również restauracja Kuk Nuk oferująca tradycyjną polską kuchnię w nowoczesnym wydaniu. To wszystko sprawia, że nasi klienci oprócz robienia zakupów chętnie spędzają u nas swój wolny czas. Rzeszowska Plaza staje się także miejscem spotkań towarzyskich oraz biznesowych – wylicza Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Mobilna kawiarnia

Mobilna kawiarnia Kawy Rzeszowskiej daje klientom możliwość zamówienia kaw ze świeżo palonych ziaren kawowca. Mobilna kawiarnia stworzona została na bazie roweru, który został zbudowany na indywidualne zamówienie. Swoim klientom proponuje różne rodzaje kaw, często wprowadzając produkty przygotowane na specjalne okazje np. walentynki, czy święta Bożego Narodzenia.

Rzeszowska Plaza to jedno z nielicznych Centrów Handlowych w Polsce i jedyne na Podkarpaciu, na którego terenie klienci mogą spotkać mobilną rowerową kawiarnię.

Rzeszowska Plaza to dwupoziomowe Centrum, w którym znajduje się prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: CityFit, Decathlon Easy, Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichmann, Euro Moda, CCC, Wojas, Martes Sport, Empik, Sephora, Rossmann oraz RTV Euro AGD.

Modernizacja centrum handlowego

Plaza w ostatnim czasie przeszła intensywny proces modernizacji i rozwoju, którego kulminacją było pojawienie się pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon Easy oraz klubu fitness CityFit. Na I piętrze centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu uruchomiony został także food courtu. Pierwszym najemcą w tym miejscu została marka Subway.

Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.