Shopping Center Forum 2014
Shopping Center Forum 2014

Reserved, Rossmann, Zara, Bershka, H&M, Deichmann – to tylko niektóre z brandów, których przedstawiciele będą obecni na SCF 2015 Winter Edition.

Dotychczas na SCF zarejestrowało się już blisko 200 marek. Wśród uczestników Forum są osoby odpowiedzialne za ekspansję największych polskich i zagranicznych sieci handlowych w tym m.in. takich marek jak: CCC, Alma, Apart, Cos, Cubus, Decathlon, Vistula, Douglas, Sephora, Orsay, Vision Express, RTV Euro AGD, Medicine, Super Pharm, Jysk, Bata, Big Star, Carrefour, Gino Rossi, 4 F, Hebe, Inmedio, Komputronik, Massimo Dutti, Pull and Bear, Neonet, Simple, Swarovski, Tchibo, Go Sport, Piotr i Paweł, Martes Sport, Biedronka, City Fit, Fabryka Formy, Empik, Matras, Pepco, KFC, Pizza Hut, Starbucks i wiele innych.

Kluczowi najemcy na SCF

Shopping Center Forum, jak podkreślają najemcy, to zawsze okazja do spotkania i nawiązania kontaktu z kluczowymi deweloperami i zarządcami centrów handlowych, miejsce wymiany poglądów na temat rynku i czas na biznesowe rozmowy.

– SCF to wspaniała platforma wymiany wszelkich informacji z rynku nieruchomości. Spotkanie jednego dnia, w jednym miejscu tak szerokiej rzeszy przedstawicieli firm, biorących udział w kreowaniu nowoczesnego handlu to doskonała możliwość skonfrontowania krążących na rynku informacji, ale również wymiany doświadczeń pomiędzy firmami o podobnym profilu działalności – mówi Anna Strauchold, menedżer ds. najmu i eksploatacji Deichmann-Obuwie sp. z o.o.

– Marka Orsay już od kilku lat bierze udział w Shopping Center Forum. Uważamy tę formułę spotkań z wynajmującymi i najemcami za doskonały sposób na zapoznanie się z realizowanymi i planowanymi projektami – podkreśla Barbara Has, Expansion Manager marki Orsay.

W celu jeszcze lepszego usprawnienia komunikacji specjalnie dla najemców przygotowano Speed Networking czyli strefę szybkich spotkań z kluczowymi graczami na rynku centrów handlowych.

Krótkie 5-minutowe rozmowy mają pomóc wybranym wystawcom i partnerom Forum we wstępnej weryfikacji możliwości współpracy. Ta forma spotkań ma na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy centrami handlowymi i ich najemcami. Uczestnicy Forum będą mogą w ten sposób przedstawić swoją ofertę przedstawicielom sieci.

Speed Networking na SCF

Wystawcy i partnerzy Forum będą mogli spotkać się z managerami najbardziej liczących się sieci, m.in. z Wojciechem Normandem, wiceprezes zarządu Deichmann; Jackiem Szołochem, dyrektorem leasingu i ekspansji Grupy LPP w Polsce; Jackiem Wasilewskim, dyrektorem ds. rozwoju i zarządzania obiektami Jysk; Grzegorzem Pilchem, prezesem Vistula Group; Rafałem Chrapkowiczem, prezesem zarządu Pako Lorente; Tomaszem Malickim, prezesem Gino Rossi; Jakubem Bilikiem, Real Estate Directorem Grupy AmRest; Henrykiem Radomskim Real Estate Directorem w Matras; Wojciechem Mikulskim, prezesem 4Foraz Małgorzatą Lis i Jędrzejem Latosińskim z sieci Piotr i Paweł.

Forum odbędzie się już 3 marca w Warszawie na Stadionie Legii. Kulminacyjnym punktem programu Forum będzie ogłoszenie wyników konkursu SCF 2015 Retailers” Awards. Już po raz trzeci wręczone zostaną statuetki dla najlepszych najemców centrów handlowych.