Studio McFit

Niemiecka sieć klubów fitness McFit otwiera trzecie studio na terenie Polski. Nowa siłownia ruszy 21 lutego w Poznaniu, przy pl. Andersa 7.

Nowe studiu McFit o powierzchni około 1,8 tys. mkw. zostało stworzone według koncepcji Home of Fitness. Nowatorski design wnętrza opracował wiodący niemiecki stylista Michael Michalski.

Nowy koncept

Studia stworzone według koncepcji Home of Fitness przypominają wyglądem pomieszczenia magazynowe lub budynki przemysłowe w metropoliach takich jak Nowy Jork, Londyn czy Berlin, przebudowane na wielofunkcyjne, otwarte lofty.

Stylista Michael Michalsky przełożył filozofię treningu Home of Fitness na design. – Michael Michalski stworzył drugi dom dla klientów McFit, aby ich zainspirować i zmotywować. Dzięki temu mogą oni trenować w przyjemnej atmosferze, a ich trening zyskuje nową jakość – mówi Pierre Geisensetter, rzecznik McFit.

Studia McFit

Jak informowała redakcję Retailnet.pl Pierre Geisensetter, rzecznik McFit. – firma zamierzamy kontynuować ekspansję na terenie Polski.

Studia fitness McFit lokalizowane są przede wszystkim na gęsto zaludnionych obszarach, przy ruchliwych ulicach lub w centrach miast, najlepiej w metropoliach i dużych miastach. Atutem jest łatwa dostępność środków transportu publicznego.

Studio McFit
Studio McFit

Spółka pod kluby wybiera obiekty o powierzchni od 1,8 tys. do 2,2 tys. metrów kwadratowych. Ponadto w zależności od konkretnej lokalizacji poszukuje także obiektów położonych na wyższych piętrach lub znajdujących się na kilku kondygnacjach. W ostatnim przypadku konieczne jest zapewnienie bezpośredniego połączenia pomiędzy piętrami lub możliwości utworzenia takiego połączenia.

Studia McFit można znaleźć w ponad 200 miejscach w Europie (Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Austrii i Włoszech). W Polsce McFit posiada dwa kluby w Warszawie (ul. Świętokrzyska 3 i Ostrobramska 79), a trzeci ruszy w Poznaniu.

W Polsce miesięczny abonament wynosi 89 zł (przy umowie na 12 miesięcy), pobierana jest również jednorazowa opłata za aktywację karty członkowskiej – Membercard – w wysokości 90 zł. Karta uprawnia jej posiadacza do treningu we wszystkich studiach w całej Europie. Studia McFit w Polsce są otwarte 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

Przedstawiciele spółki McFit będą uczestnikami marcowej edycji Shopping Center Forum 2015.