Centrum handlowe Port Rumia
Centrum handlowe Port Rumia

W portfolio Immochan, zarządcy i komercjalizatora obiektów Auchan w Polsce, pojawią się dwie nowe marki – Duka oraz Pepco.

W pierwszym kwartale 2015 roku dołączą one do grona najemców Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. W galerii pojawią się w sumie aż cztery nowe marki. Do grona jej najemców dołączy również salon Gino Rossi, a 14 lutego swój salon otworzyła już marka IM Collection.

Pierwszą marką, jaka dołączyła w tym roku do grona najemców Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan, jest IM Collection. W salonie o powierzchni ponad 60 mkw. klientki znajdą kolekcje oraz dodatki tworzone zgodnie z obowiązującymi trendami.

Zmiany w Port Rumia

Nowy salon odzieżowy to nie jedyna zmiana, jaka zajdzie na terenie Portu Rumia w najbliższych miesiącach. Zarządca i komercjalizator obiektu podpisał już bowiem umowy o wynajem powierzchni handlowej z trzema innymi markami. Wśród nich znalazły się dwie zupełnie nowe w portfolio Immochan firmy – sklep popularnej sieci z wyposażeniem do kuchni i jadalni Duka, a także Pepco, z szerokim wyborem odzieży oraz artykułów do domu. W pierwszym kwartale do grona najemców Portu Rumia dołączy również producent obuwia Gino Rossi.

– Nowi najemcy uzupełnią obecny tenant mix naszego obiektu. Dzięki nawiązanej z markami współpracy, nasza galeria handlowa charakteryzuje się coraz bogatszą i przede wszystkim coraz bardziej kompleksową ofertą modową. Niezwykle cieszy nas także fakt, że do portfolio naszej firmy dołączają zupełnie nowe marki. Jestem przekonana, że spotkają się one z zadowoleniem klientów obiektu – mówi Anita Kaczmarska, menedżer komercjalizacji Portu Rumia CH Auchan.

80 sklepów w ofercie

W Porcie Rumia przy ulicy Grunwaldzkiej klienci mają do dyspozycji 80 sklepów znanych na rynku marek. Wśród salonów odzieżowych znajdują się między innymi H&M, Kappahl, Carry, C&A, Diverse, Orsay, Big Star, Lee Wrangler czy Monnari. Ofertę uzupełnia 9 salonów z obuwiem – między innymi CCC, Deichmann, Centro, Ryłko czy Wojas. Klienci Portu Rumia mają do dyspozycji także sklepy z odzieżą sportową, salony jubilerskie czy drogerie, a także liczne punkty usługowe w tym pralnię, aptekę, biura podróży oraz punkty najważniejszych operatorów sieci komórkowych.

Na terenie parku handlowego Port Rumia mieszczą się: galeria handlowa z hipermarketem Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Obiekt należy do Immochan.