Galeria Malta
Galeria Malta

Centrum handlowe Galeria Malta pozyskało nowych najemców. W marcu 2015 roku w galerii zostanie otwarty sklep Lacoste, a w połowie maja restauracja Forni Rossi.

Francuski gigant odzieżowy – marka Lacoste – zajmująca się produkcją odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej, a także obuwia i akcesoriów podpisała umowę najmu z Galerią Malta. Planowana data otwarcia salonu na parterze Galerii Malta to początek marca 2015 roku.

Nowe marki w Galerii Malta

Właścicielem restauracji Forni Rossi jest firma Natuvito sp. z o.o. z Poznania. Głównym celem działalności spółki jest wprowadzenie w Polsce sieci nowoczesnych restauracji samoobsługowych, w których przygotowywane będą na oczach klientów w otwartej kuchni świeże włoskie dania.

Obecnie tego typu restauracje rozwijają się bardzo dynamicznie w zachodnich stanach USA oraz Kanadzie. Podstawową potrawą serwowaną w restauracji będzie oryginalna pizza neapolitańska. W Galerii Malta restauracja Forni Rossi pojawi się na drugim piętrze, zajmując powierzchnię 690 mkw.

Wielofunkcyjna oferta

Przypomnijmy, w ostatnim czasie w Galerii Malta oddano do użytku także nowy salon marki Sneakers by Distance. Distance sp. z o.o. sp. k. to jedna z największych sieci sklepów obuwniczych w Polsce z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Nowy lokal sieci znajduje się na parterze i zajmuje powierzchnię blisko 163 mkw.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. oferuje 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty.