Sklep TextilMarket
Sklep TextilMarket

Rośnie sieć sklepów dyskontowych TXM. Docelowo spółka Redan SA, właściciel marki, w 2015 roku uruchomi około 50 nowych placówek.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy spółka Redan uruchomiła nowe placówki m.in. w Gorzowie Wielkopolskim w Galerii Askana, w Pile, Hajnówce i Złocieńcu. Od początku tego roku oddano do użytku dwa nowe sklepy w Wałbrzychu i Wodzisławiu Śląskim.

Ekspansja w Polsce i za granicą

– W związku z planami dynamicznego rozwoju sieci sprzedaży dyskontów odzieżowych TXM, spółka w 2015 roku planuje uruchomienie blisko 50 nowych placówek – zarówno w Polsce jak i za granicą. Ponad 30 nowych sklepów powstanie w naszym kraju oraz około 16 za granicą m.in. w Czechach i na Słowacji – poinformował zarząd spółki.

Przypomnijmy, na luty 2015 roku zaplanowano otwarcie 2 nowych sklepów w Wieliczce oraz w Jaworze.

Jak już informowaliśmy, dynamiczna ekspansja sieci TXM TextilMarket została zauważona i doceniona przez Jury konkursu SCF Retailer of the Year 2015. Marka została nominowana w kategorii Discount.

SCF Retailer of the Year 2015

– Nominacja oznacza osiągnięcie znaczącej pozycji na rynku dyskontów odzieżowych, ale jednocześnie jest zachętą do dalszego rozwoju działalności – powiedział redakcji Retailnet.pl Bogusz Kruszyński, wiceprezes zarządu Redan SA.

Redan SA jest operatorem znanych detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll, Drywash oraz sieci dyskontów odzieżowych TXM TextilMarket. Spółka posiada ponad 600 sklepów.