Krzysztof Apostolidis, prezes Fabryki Biznesu, inwestor CH-R Sukcesja w Łodzi
Krzysztof Apostolidis, prezes Fabryki Biznesu, inwestor CH-R Sukcesja w Łodzi

Welcome Mixer zainauguruje zimową edycję Shopping Center Forum 2015. W tym czasie wszyscy uczestnicy Forum mogą rozpocząć pierwsze rozmowy biznesowe

– Obecność na Shopping Center Forum postrzegamy jako bardzo dobrą okazję do prezentacji Sukcesji na pół roku przed jej otwarciem, co jest planowane na wrzesień 2015. To także możliwość kontynuowania rozmów biznesowych dotyczących komercjalizacji naszego centrum, ponieważ w tej chwili finalizujemy jedne z ostatnich umów najmu – podkreśla Krzysztof Apostolidis, przedstawiciel inwestora Sukcesji, prezes firmy Fabryka Biznesu.

– Sukcesja, znajdując się w najdynamiczniej rozwijającym się obszarze Łodzi będzie stanowiła pożądaną przestrzeń publiczną. To wielofunkcyjny kompleks, który zapewni swoim klientom nową jakość, będzie miejscem wyjątkowym, z innowacyjną i komplementarną ofertą: handlową, rozrywkową, edukacyjną i kulturalną. Stanie się Smart Public Place, czyli przestrzenią, która odpowiada na nowe potrzeby łodzian – mówi Krzysztof Apostolidis.

– W tegorocznej edycji Shopping Center Forum Sukcesja wystąpi jako sponsor Welcome Mixer, na który serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników. Ponadto weźmiemy udział w panelu dyskusyjnym ekspertów SCF – dodał prezes firmy Fabryka Biznesu.

Welcome Mixer odbędzie się 2 marca w godz. 19-22 w klubie Ł3 przy ul. Łazienkowskiej 3. Do udziału zaproszeni są wszyscy uczestnicy Forum. Gwarantujemy wybór wyjątkowych win, z którymi doskonale będą się komponowały przystawki i pierwsze rozmowy biznesowe. Dodatkową atrakcją Welcome Mixera jest możliwość zwiedzenia Muzeum Legii Warszawa – czołowego polskiego klubu sportowego.