Salon Selene
Salon Selene

Selene, polsko-niemiecka sieć handlowa z materacami i wyposażeniem wnętrz, planuje ekspansję w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców.

– W marcu otwieramy 32. sklep naszej sieci w parku handlowym Impol Nova w Krakowie. Będzie to piąty sklep otwarty na przestrzeni ostatniego roku, w planie są dalsze otwarcia. Nowo otwarte sklepy znajdują się m.in w CH M1 w Łodzi i w Poznaniu w budynku Jet Office – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Arkadiusz Dahm, Manager ds. najmu, Selene sp. z o.o.

Salony o powierzchni 100 – 200 mkw.

Spółka poszukuje atrakcyjnych lokalizacji w centrach i parkach handlowych oraz przy głównych, najbardziej uczęszczanych ulicach. Powierzchnia salonów Selene to 100 do 200 mkw.

– Nieustannie poszukujemy nowych lokali handlowych. Wynajmującym oferujemy najem długoterminowy i umowę z sieciową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Najważniejsze wymagania naszej sieci to m.in. duże witryny, miejsca parkingowe w pobliżu salonu oraz bardzo dobra widoczność lokalu. Sklepy Selene chętnie zlokalizujemy także w sąsiedztwie innych sklepów z wyposażeniem wnętrz – podkreśla Arkadiusz Dahm.

32 sklepy w Polsce

Spółka Selene działa od 1999 roku. Aktualnie prowadzi sieć 32 salonów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. W ciągu ostatnich dwóch lat spółka przeprowadziła remodeling sieci i wyremontowała oraz ujednoliciła wszystkie swoje sklepy.