Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group, podczas rozmów na SCF
Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group, podczas rozmów na SCF

Już tylko kilka dni pozostało do najbliższej edycji Shopping Center Forum 2015. Na jednym z największych wydarzeń sektora retail w Europie Środkowo-Wschodniej pojawią się liderzy branży.

Dla Forbis Group, eksperta w rozwiązaniach projektowych dla branży retail, spotkanie będzie okazją do wymiany poglądów i opinii o najnowszych trendach rynkowych.

Forbis Group na SCF2015

Forbis Group specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla branży retail. Kluczową działalnością firmy jest projektowanie, aranżacja i realizacja powierzchni komercyjnych – od koncepcji, poprzez dostarczenie materiałów wyposażenia, aż po wykonanie. Uczestnicy zimowej edycji Shopping Center Forum będą mieli okazję spotkać się z ekspertami Forbis Group i porozmawiać, zarówno o najnowszych trendach w aranżacji powierzchni handlowych, jak i zagadnieniach projektowo-wykonawczych.

– Stawiamy na kompleksowość i współpracę. Nasze projekty charakteryzuje nadzór na każdym etapie realizacji oraz profesjonalne doradztwo. W portfolio naszych realizacji znajdują się salony zarówno sieciowych marek zagranicznych, jak i rodzimych firm. Do klientów firmy należą m.in. Lancerto, Lacoste, Luxmed, Gatta, Wojas i PKO BP – mówi redakcji Retailnet.pl Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group.

Biznesowe rozmowy

Shopping Center Forum to dla odwiedzających przede wszystkim okazja do spotkań i nawiązania relacji z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi. Wydarzenie z każdą kolejną edycją gromadzi kluczowych graczy branży retail i jest swoistym forum wymiany cennych doświadczeń, a także okazją do tego, by zaistnieć w świadomości potencjalnych odbiorców.

Obecna edycja SCF Winter Edition będzie w głównej mierze poświęcona najnowszym trendom na rynku retail – sprzedaży wielokanałowej. Podczas konferencji uczestnicy poszukają odpowiedzi na pytanie, jak omnichannel retailing wpłynie na rynek centrów handlowych w kontekście finansowania inwestycji, umów najmu, sprzedaży i funkcjonowania centrów handlowych.

Forbis Group jest ekspertem w rozwiązaniach projektowych dla branży retail. Oferuje projektowanie wnętrz zarówno punktów handlowo – usługowych, jak i części wspólnych w centrach handlowych. Zapewnia kompleksową aranżację i ekspozycję produktów. Wykonuje i dostarcza pełne wyposażenie sklepów, w tym meble sklepowe własnej produkcji, zapewniając wysoki profesjonalizm działań oraz skuteczny project management.