Zygmunt Chyla, prezes polskiego oddziału TK Development

Na budowie Nowego Rynku w Jeleniej Górze miał miejsce ważny etap – realizacja ostatniego elementu konstrukcyjnego dachu, zwany „wiechą”. – Kolejny krok milowy inwestycji Nowy Rynek jest właśnie za nami. Bryła obiektu została zamknięta – informuje redakcję Retailnet.pl Zygmunt Chyla, Prezes Zarządu TK Development w Polsce.

Komercjalizacja w toku

Równolegle do procesu budowy TK Development prowadzi proces komercjalizacji, w wyniku którego w ostatnim czasie do grona najemców dołączyły takie marki jak: Monnari, Matras, czy debiutująca w Polsce sieć sportowa Sportisimo.

Wynajem powierzchni handlowych Nowego Rynku przebiega zgodnie z założeniami, a pierwszy kwartał 2015 roku TK Development planuje zamknąć z blisko 70% powierzchni wynajętej. Otwarcie inwestycji zaplanowano na październik 2015 roku.

Budowa CH Nowy Rynek
Budowa CH Nowy Rynek

Welcome Mixer SCF 2015

O możliwościach współpracy przy Nowym Rynku będzie można porozmawiać z TK Development podczas zimowej edycji Shopping Center Forum. – Już za tydzień, 3 marca zapraszamy na stoisko dedykowane naszej jeleniogórskiej inwestycji – mówi Jarosław Lipiński, TK Development.

– Z uwagi na otwarcie Nowego Rynku zaplanowane na październik 2015 roku, Shopping Center Forum wpisuje się w nasz kalendarz handlowy i stanowi okazję do prezentacji postępów zarówno budowlanych jak i handlowych – dodaje Lipiński.

TK Development jest w tej edycji Forum również Partnerem Welcome Mixer, podczas którego jedną z atrakcji będzie loteria wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami.

Welcome Mixer odbędzie się 2 marca w godz. 19-22 w klubie Ł3 przy ul. Łazienkowskiej 3. Do udziału zaproszeni są wszyscy uczestnicy Forum.