Suwałki Plaza
Suwałki Plaza

Monnari, KiK, Altero – to tylko kilka nowych marek, które pojawią się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Suwałki Plaza w 2015 roku.

Pierwszy sklep Monnari w Suwałkach został otwarty na pierwszym piętrze centrum jeszcze przed świętami – 18 grudnia 2014 roku. Na powierzchni 220 mkw. od połowy lutego wyeksponowane są już wiosenne kolekcje odzieży damskiej tej znanej polskiej marki.

Szersza oferta modowa

Kolejne nowe sklepy otworzą się w centrum już w marcu. Będzie to nowy sklep niemieckiej sieci KiK, gdzie znaleźć będzie można nie tylko szeroki wybór odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej w atrakcyjnych cenach, ale również zabawki, artykuły dekoracyjne i akcesoria domowe. Nową marką, która dołączy do najemców centrum, będzie również sklep z obuwiem i torebkami Altero. Obydwie marki będą otwierały swoje pierwsze sklepy w tym mieście i zajmą łącznie powierzchnię ponad 1000 metrów kwadratowych.

Na początku 2015 roku w Suwałki Plaza zostało również otwarte nowe centrum rozrywkowe o powierzchni 1,7 tys. mkw. – Pink Bowling & Club z profesjonalną 8-torową kręgielnią. Niebawem zostanie również otwarta Kinderplaneta – strefa zabaw o powierzchni 300 mkw. zaprojektowana specjalnie dla najmłodszych klientów Suwałki Plaza.

Suwałki Plaza

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Suwałki Plaza istnieje od 26 maja 2010. Jego powierzchnia GLA to ok. 20 tys. mkw. Na zmotoryzowanych czeka 455 miejsc parkingowych. W Suwałki Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek takich jak: H&M, NewYorker, Reserved, Cropp Town, House, Kappahl, Camaieu, Orsay, Rossmann, Douglas i wiele innych.

Ponadto do dyspozycji Klientów, Centrum pozostawia atrakcyjną strefę restauracyjną. Suwałki Plaza to także część rozrywkowa, w której po godzinach Klienci mogą skorzystać z oferty centrum rozrywkowego, m.in. Pink Bowling & Club oraz kina Cinema Lumiere z trzema salami kinowymi.

Plaza Centers jest wystawcą Shopping Center Forum 2015 Winter Edition. Z projektami firmy będzie można zapoznać się na stoisku 1.4.