Leopark, Bonarka City Center

Ptak Outlet, centrum wyprzedażowe zlokalizowane w Rzgowie koło Łodzi, w marcu 2015 roku poszerzy swoją ofertę o nowego najemcę – największy w regionie i drugi w Polsce pod względem wielkości plac zabaw Leopark.

Dla Ptak Outlet to jeden z kolejnych istotnych kroków w strategii jego rozwoju.

Leopark zajmie 550 mkw. powierzchni. Organizatorzy nowej przestrzeni rozrywkowej przygotowali m.in. basen z piłeczkami, trampoliny, labirynt, gigantyczną zjeżdżalnię i karting. Właściciele placu informują dodatkowo o możliwości organizowania urodzin i imprez okolicznościowych dla dzieci.

Strategia rozwoju obiektu

– Zdecydowaliśmy się, aby w strategię rozwoju naszego obiektu wpisać budowę ogromnego placu zabaw. Jesteśmy przekonani, że uda nam się stworzyć odpowiednio wyposażone i atrakcyjne miejsce, a taki cel niewątpliwie osiągniemy dzięki współpracy z Leoparkiem – mówi Magdalena Malczyńska, dyrektor Ptak Outlet.

– Nasza oferta ukierunkowana będzie na dzieci w wieku od 3 do 14 roku życia. Kiedy najmłodsi bezpiecznie spędzą czas na szalonej zabawie razem ze swoimi rówieśnikami, rodzice również będą mogli oddać się szaleństwu – zakupowemu. Plac zabaw to fantastyczna propozycja na każdą porę roku. To również jedyne takie miejsce w okolicy. Wierzę, że nasza nowa propozycja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – nie tylko małych, ale i dużych – dodaje Magdalena Malczyńska.

Leopark – rodzinny park rozrwywki

Leopark to sieć nowoczesnych, wysokiej jakości, bezpiecznych sal zabaw dla dzieci. Place marki posiadają wyposażenie dostarczane przez lidera w budowie Rodzinnych Parków Rozrywki w Europie. Wszystkie urządzenia posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty (CE, TUV).

Ptak Outlet to pierwsze i jedynie w regionie łódzkim centrum wyprzedażowe należące do jedynego w Europie Miasta Mody – Ptak Fashion City skupiającego w jednym miejscu różne rodzaje handlu: hurt (Centrum Handlowe Ptak), detal (Ptak Outlet), showroom Ptak Moda ze sprzedażą internetową, stałe wystawiennictwo i targi (Ptak Expo).

Ptak Outlet lokalizowany jest w Rzgowie koło Łodzi przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drogi ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław).