Salon Cliff Sport
Salon Cliff Sport

Cliff Sport, firma oferująca obuwie, odzież oraz akcesoria sportowe, planuje w tym roku otworzyć 5 nowych salonów firmowych. Przedstawiciele sieci będą uczestnikami Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.

Obecnie marka Cliff Sport skupia się na rozwoju sieci, podpisując nowe umowy w galeriach handlowych bądź renegocjując obecne warunki z najemcami, przedłużając tym samym najem w obecnych lokalizacjach.

5 nowych sklepów

– W tym roku planujemy powiększyć sieć Cliff Sport, o co najmniej pięć nowych lokalizacji w galeriach handlowych, w miejscowościach powyżej 30 tys. mieszkańców w całej Polsce. W naszym portfolio znajdują się lokale o powierzchni od 90 do 300 mkw. Jednakże najbardziej preferowany przez nas metraż, to powierzchnie od 100 do 150 mkw. – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Izabela Szybowska, właściciel sieci.

Firma Cliff Sport po raz drugi weźmie też udział w Shopping Center Forum. Przedstawiciele sieci liczą na owocną współpracę i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z zarządcami i właścicielami centrów handlowych.

Obecność na SCF 2015

– SCF jest świetną okazją nie tylko do odświeżenia starych kontaktów z najemcami, ale również nawiązania nowych, które jak najbardziej mogą sprzyjać nowym propozycjom najmu dla naszej firmy. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą firmą, prosimy o informację na [email protected] bądź poprzez nawiązanie kontaktu na tegorocznym Shopping Center Forum Winter Edition za pomocą aplikacji, gdzie można umówić się na spotkanie z naszym dyrektorem ds. najmu – dodaje właścicielka firmy.

Cliff Sport to firma rodzinna, która działa na rynku od 1996 roku. Obecnie sieć liczy około 30 sklepów. Sklepy Cliff Sport są zlokalizowane w całej Polsce.