Galeria Sandecja
Galeria Sandecja

Lista najemców Galerii Sandecja w Nowym Sączu powiększyła się o nowe sklepy: Rossmamn oraz Tifo. Otwarcie kolejnego sklepu zaplanowano na marzec 2015 roku.

Szersza oferta

Ofertę handlową Galerii Sandecja wzbogaciły dwa nowe salony: Rossmann, który jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku drogerii, posiadającym już 1000 sklepów w Polsce, oraz Tifotex, rozwijająca się marka w sektorze odzieżowych sklepów dyskontowych.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni 40 tys. Metrów kwadratowych. Na powierzchni handlowej funkcjonuje blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Zlokalizowana przy ul. Węgierskiej jest doskonałym miejscem zakupów i spotkań zarówno dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jak również gości ze Słowacji.

Kluczowi najemcy

Atrakcyjny skład najemców (m.in.: H&M, New Yorker, Carry, Wojas, Douglas, Ryłko, Orsay, Deichmann, Apart, RTV Euro AGD), szeroka oferta spożywcza sklepu Carrefour czyste, jasne wnętrza, przyjazna komunikacja na terenie obiektu i w parkingu sprawiają, że Galerii Sandecja jest destynacją kompleksowych zakupów dla całych rodzin.

Za wynajem powierzchni w Galerii Sandecja odpowiada TK Development, a zarządzaniem obiektem zajmuje się CBRE.

TK Development jest wystawcą marcowej edycji Shopping Center Forum 2015 oraz Partnerem Welcome Mixer. Firma swoje projekty zaprezentuje na stoisku nr 3.5.