Salon Bel-Pol
Salon Bel-Pol

Do listy najemców Parku Handlowego Targówek dołączył salon Bel-Pol oferujący szeroki asortyment podłóg i drzwi.

Lokal o powierzchni 300 mkw. mieści się na parterze obok sklepu Leroy Merlin. W marcu 2015 roku kolejny salon Bel-Pol zostanie otworzony w Parku Handlowym Janki. Sklep będzie miał powierzchnię 340 mkw.

Nowy najemca

Bel-Pol jest liderem sprzedaży materiałów wykończenia wnętrz z siecią ponad 50 specjalistycznych salonów w całej Polsce.

– Dom to miejsce magiczne dla każdego, dlatego wszyscy marzymy, żeby otaczały nas w nim przedmioty piękne, stylowe i estetyczne. Podłoga i drzwi kształtują wygląd oraz charakter wnętrza, dlatego powinniśmy wybierać je bardzo starannie. Bel-Pol oferuje ogromny asortyment podłóg i drzwi w szerokiej gamie wzorów, wykończeń i kolorów. Zapraszamy do nowych salonów BEL-POL w Parku Handlowym Targówek i Janki, gdzie nasz wykwalifikowany personel chętnie pomoże wybrać wymarzone drzwi i podłogi – mówi Zdzisław Strumidło, dyrektor operacyjny Bel-Pol.

Obiekty IKEA Centre

Park Handlowy Targówek wraz z Domoteką, sklepami Ikea, Leroy Merlin, Jula oraz pasażem meblowym to największe w Polsce centrum wyposażenia wnętrz, zlokalizowane na warszawskim Targówku. W PH Targówek znajdują się, sklepy z odzieżą i obuwiem (TK Maxx i CCC), artykułami dla dzieci (Smyk Megastore i Świat Dziecka), produktami drogeryjnymi (Rossmann, Super-Pharm), sprzętem sportowym (Sportsdirect.com, Ski Team), delikatesy Piotr i Paweł oraz sklep zoologiczny Kakadu. Na aktywnych czekają Squash City i klub fitness Gravitan Health & Sport Clubs. Do dyspozycji klientów parku oddanych zostało 5 tysięcy miejsc parkingowych.

W Parku Handlowym Janki mieszczą się punkty usługowe, m.in. bank, poczta, apteka, fryzjer, biuro podróży, optyk, pralnia, myjnia samochodowa, gabinet kosmetyczny czy klub fitness. W obiekcie znajduje się również sklep IKEA, Praktiker, Jula, ze sprzętem RTV i AGD, delikatesy Piotr i Paweł, salony Rossmann i Empik, a także restauracje. Do dyspozycji klientów jest ponad 2 tysiące miejsc parkingowych.

IKEA Centres Poland będzie wystawcą marcowej edycji Shopping Center Forum 2015. Z całym portfolio inwestycji spółki będzie można zapoznać się na stoisku nr 3.9.