Galeria Jastrzębie
Galeria Jastrzębie

W piątą rocznicę otwarcia Galerii Jastrzębie w obiekcie kończy się proces przedłużania umów najmu.

Przedłużone umowy

Do sklepów, które podjęły decyzję o pozostaniu w centrum na kolejne lata należą m.in.: Orsay, Esotiq, Apart, Camaieu, BZW BK, Matik, czy Kwadrat. Obiekt, zarządzany przez Upside Property Management, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców i z pewnością zabraknie wolnej powierzchni pod wynajem dla wszystkich zainteresowanych.

Niemniejszą popularność Galeria Jastrzębie zyskała wśród klientów. Z roku na rok centrum odnotowuje wzrost wskaźnika footfall i wszystko wskazuje na to, że stan ten utrzyma się w kolejnych latach.

Galeria Jastrzębie

Galeria Jastrzębie, której zarządcą jest Upside Property Management, to centrum handlowe zlokalizowane w centrum miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi.

Upside Property

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego, działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

Obecnie firma Upside Property prowadzi rekomercjalizację innych dóch obiektów handlowych – Galerii Słupsk i Galerii Rumia.

W ubiegłym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.