Zgorzelec Plaza
Zgorzelec Plaza

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Zgorzelec Plaza otworzył się Pink Bowling & Club. To nie jedyna nowość. W marcu 2015 roku do najemców galerii dołączy Lee Wrangler oraz Ziaja Dla Ciebie

Nowe marki

Główną atrakcją Pink Bowling & Club jest 8-torowa, profesjonalna kręgielnia oraz organizowana w weekendy dyskoteka. Na najmłodszych w nowym centrum czeka dwupoziomowy plac zabaw. Klienci mogą również skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej, jak również wynająć pomieszczenie na imprezy okolicznościowe oraz zamówić catering.

Co istotne nie jest to jedyne otwarcie planowane w 2015 roku. Z początkiem lutego otworzył się sklep odzieżowy pod szyldem „By o la la…!”. Swoją ofertę zakupową poszerzyła drogeria Rossmann, która powiększyła swój lokal o ponad 100 metrów kwadratowych. W marcu dwie kolejne nowe marki dołączą do najemców centrum – Lee Wrangler oraz Ziaja Dla Ciebie.

Zgorzelec Plaza

Zgorzelec Plaza, którego otwarcie nastąpiło w marcu 2010 roku, to największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie. Zlokalizowane jest w przygranicznym mieście Zgorzelec, zintegrowanym z niemieckim Görlitz, w odległości 16 km od granicy Czech. Przebiegająca dwa kilometry dalej autostrada A4 stanowi główny szlak łączący Drezno z Krakowem, poprzez Wrocław i Katowice.

Zgorzelec Plaza posiada około 13 tys. mkw. powierzchni najmu oraz 300 miejsc parkingowych. Wśród najemców obiektu wymienić można: H&M, Carry, Media Expert, Martes Sport, Empik, Douglas, Rossmann, KappAhl, Wojas, Zarycki Meble, Apart, Yes, market Stokrotka i inne. Poza funkcją handlową mocną stroną obiektu jest rozbudowana część rozrywkowa – jedyne wielo-salowe kino w promieniu 50 km należące do sieci Multikino, centrum rozrywkowe Pink – co sprawia, że Zgorzelec Plaza jest popularnym miejscem do zakupów, jak i zabawy.

Plaza Centers jest wystawcą Shopping Center Forum 2015 Winter Edition. Z projektami firmy będzie można zapoznać się na stoisku 1.4.