Salon Ryłko
Salon Ryłko

Polska marka obuwnicza Ryłko otworzyła swój najnowszy salon w gliwickim CH Forum. Sklep zajmuje powierzchnię 88 mkw. i znajduje się na poziomie 0 centrum. Oprócz obuwia Ryłko w swojej ofercie posiada również galanterię skórzaną.

Marka Ryłko

– W ostatnim czasie znacząco rozwinęliśmy ofertę obuwniczą w CH Forum. To miedzy innymi zasługa pojawienia się u nas salonów Ryłko i Wojas – podkreśla Grzegorz Filipczyk, dyrektor zarządzający CH Forum, z ramienia JLL.

Ryłko to marka obecna na rynku od 1964 roku. Jest przy tym jedną z najlepiej rozpoznawalnych
i ocenianych marek obuwniczych w Polsce. Znajduje to potwierdzenie m.in. w corocznym rankingu dziennika „Rzeczpospolita”.

Obecnie w ramach sieci działa 98 sklepów dostępnych w całej Polsce, w tym 93 salony własne
i 5 franczyzowych. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, wszystkie etapy wytwarzania butów
Ryłko mają miejsce w Polsce. Firma, poza wieloletnim doświadczeniem, wyróżnia się także starannym doborem najwyższej jakości materiałów i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Ryłko to marka obecna na rynku od 1964 roku. Jest przy tym jedną z najlepiej rozpoznawalnych
i ocenianych marek obuwniczych w Polsce. Znajduje to potwierdzenie m.in. w corocznym rankingu dziennika „Rzeczpospolita”

CH Forum w Gliwicach

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43 tys. mkw. powierzchni handlowej i 140. najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Świetna lokalizacja, doskonałe połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz rzesza lojalnych klientów to główne czynniki sukcesu CH Forum.

70 proc. najemców Forum to marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym tak znane
firmy jak: Zara, Bershka, Centro, Cubus, Douglas, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Reserved, Rossmann, Sephora, Stradivarius, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: Home&You, RTV Euro AGD,. Część rozrywkowa Forum to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City oraz klub sieci Jatomi Fitness. Strefa restauracyjna „Pod chmurami” o oryginalnej architekturze i stylistyce to przyjemne miejsce spotkań mieszkańców Gliwic, dodatkowo stanowiące o atrakcyjności rynkowej centrum handlowego.

Właścicielem Forum w Gliwicach jest Deka Immobilien GmbH. Zarządcą centrum handlowo-rozrywkowego Forum Gliwice jest międzynarodowa firma doradcza JLL (d. Jones Lang LaSalle).