PointFinder
PointFinder

Leonis Apps wchodzi na rynek z unikatowymi w Polsce usługami dla zarządców galerii handlowych, ich najemców i klientów. Jako wystawca na SCF Winter Edition 2015 – 3 marca zaprezentuje nowe produkty: IPS i PointFinder.

Indoor Positioning System to interaktywna mapa ułatwiająca nawigację w obiekcie i geomarketing. Zintegrowanie go z aplikacją dla odwiedzających, PointFinder, pozwala budować ich zaangażowanie poprzez spersonalizowane oferty, rabaty czy informacje o akcjach marketingowych. IPS to innowacyjne narzędzie do budowania relacji z klientem i świadomości marki. W mgnieniu oka umożliwia wygenerowanie raportów i analiz, a zawarte w nich dane to klucz do zyskania przewagi konkurencyjnej i rozwoju biznesu.

IPS bada zwyczaje zakupowe, zapewniając narzędzia do ich analizy. Wiedza o zachowaniach konsumenckich służy optymalizacji przestrzeni handlowej i ocenie skuteczności przyjętej strategii.

Postaw na relacje i remarketing

Sieci handlowe w IPS zgromadzą informacje o wszystkich sklepach, a także zbudują grupę fanów fan page’a na Facebooku. Klienci tworzą w PointFinder listy ulubionych marek oraz polecają oferty znajomym.

IPS to też aplikacja do pomiaru natężenia ruchu w obiekcie, sprawdzająca się w remarketingu. Dzięki PointFinder klient ma dostęp do map obiektów wielkopowierzchniowych w mieście: centrów handlowych, lotnisk, muzeów, targów, centrów nauki. Nie błądzi, błyskawicznie uzyskuje oferty, i to bez konieczności instalowania dedykowanych dla danego miejsca aplikacji. Oszczędza czas, a Zarządca pieniądze – nie ponosi kosztów stworzenia aplikacji ani jej aktualizacji.

Funkcjonalność przede wszystkim

IPS wyposażony został w wiele użytecznych funkcji, np.: definiowanie promocji do wybranych grup klientów (rozbudowane kryteria targetowania), identyfikacja, kto i kiedy skorzystał z oferty, kierowanie promocji do ograniczonej liczby osób, integracja z programami lojalnościowymi. Dzięki integracji dane są automatycznie wymieniane z systemami wykorzystywanymi przez Klientów IPS.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.pointfinder.pl i www.indoorpositioningsystem.pl

eu-pointfinder