Suwałki Plaza
Suwałki Plaza

W pierwszej połowie 2015 roku obydwa centra handlowe będą obchodzić swoje piąte urodziny. Z tej okazji na klientów będzie czekało wiele specjalnych atrakcji i promocji.

Przedłużone umowy

Okazuje się, że wszyscy kluczowi najemcy, większość których obecnych było w centrach od ich otwarcia, zdecydowało się przedłużyć umowy najmu. Wśród marek, które już zdecydowały się na kolejny okres najmu są m.in.: H&M, Kappahl, Orsay, CCC, Wojas, Smyk, Empik, New Yorker, Apart, Yes, Martes Sport. Część najemców zdecydowało się również na powiększenie swoich obecnych lokali, np. Rossmann w Zgorzelec Plaza, jak również 4F i CCC w Suwałki Plaza.

Nowe marki

Zarówno w Suwałki Plaza i Zgorzelec Plaza, w piątym roku ich działalności zostanie otwarte wiele nowych sklepów. W Zgorzelec Plaza do najemców dołączą takie marki jak Lee Wrangler, Ziaja dla Ciebie i „By o la la”. Suwałki Plaza zostały wybrane jako lokalizacja pod pierwsze sklepy marek KiK, Altero i Monnari w tym mieście. W obydwu obiektach centra rozrywkowe Fantasy Park zostały zastąpione przez markę PINK Bowling & Club, a w przyszłym miesiącu w Suwałki Plaza zostanie dodatkowo otwarty plac zabaw dla dzieci sieci Kinderplaneta.

Obiekty Plaza Centres

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Suwałki Plaza zostało otwarte w maju 2010 roku. Jego powierzchnia najmu to około 20 tys. mkw. W Suwałki Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek takich jak: H&M, NewYorker, Reserved, Cropp Town, House, Kappahl, Camaieu, Orsay, Rossmann, Douglas i wiele innych. Ponadto do dyspozycji Klientów, Centrum pozostawia atrakcyjną strefę restauracyjną. Suwałki Plaza to także część rozrywkowa, w której po godzinach Klienci mogą skorzystać z oferty centrum rozrywkowego, m.in. Pink Bowling & Club oraz kina Cinema Lumiere z trzema salami kinowymi.

Zgorzelec Plaza, którego otwarcie nastąpiło w marcu 2010 roku, to największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie o powierzchni najmu około 13 tys. mkw. Zlokalizowane jest w przygranicznym mieście Zgorzelec, zintegrowanym z niemieckim Görlitz, w odległości 16 km od granicy Czech. Przebiegająca dwa kilometry dalej autostrada A4 stanowi główny szlak łączący Drezno z Krakowem, poprzez Wrocław i Katowice.

Wśród najemców obiektu wymienić można: H&M, Carry, Media Expert, Martes Sport, Empik, Douglas, Rossmann, KappAhl, Wojas, Zarycki Meble, Apart, Yes, market Stokrotka i inne. Poza funkcją handlową mocną stroną obiektu jest rozbudowana część rozrywkowa – jedyne wielo-salowe kino w promieniu 50 km należące do sieci Multikino, centrum rozrywkowe Pink – co sprawia, że Zgorzelec Plaza jest popularnym miejscem do zakupów, jak i zabawy.