Projekt Vis a Vis
Projekt Vis a Vis

1 marca 2015 w centrum handlowym Vis à Vis w Łodzi zostanie otwarty klub fitness. Nowy najemca Vis à Vis zajmie 1,8 tys. mkw. powierzchni obiektu.

Na terenie klubu, oprócz kilkudziesięciu bieżni, rowerów i steperów oraz dwóch sal do zajęć fitness, znajdzie się również pokój do masażu, dwie sauny oraz Kids Club, w którym na czas treningu rodziców, dziećmi zajmą się wykwalifikowane opiekunki. Właściciel zaplanował również szereg treningów grupowych z instruktorami. Fit Fabric 3.0 w Vis à Vis będzie trzecim klubem tej sieci w Łodzi.

Capital Park rozwija sieć street malli

Przypomnijmy, Vis à Vis Łódź działa od grudnia 2014 roku. Jest to kolejny, po oddanym w 2011 w Radomiu, obiekt rozwijanej przez grupę Capital Park sieci Street Mall Vis à Vis.

Na ponad 5,6 tys. mkw. znajduje się kilkanaście lokali. Największą powierzchnię zajmuje supermarket spożywczy Intermarche. Ponadto w Vis à Vis działają także m.in.: Pepco, drogeria Rossmann, salon optyczny, piekarnia „Z pieca rodem”, apteka, salon Play, Ziaja dla Ciebie.

Street Mall Vis à Vis Łódź znajduje się wśród największych osiedli mieszkaniowych dzielnicy Bałuty, w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych. Dla klientów obiektu przeznaczono 100 miejsc parkingowych.

Komercjalizacja w rękach BOIG

Za komercjalizację Vis à Vis odpowiada The Blue Ocean Investment Group (BOIG).
Inwestorem jest Grupa Capital Park. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ok. 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 76 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. mkw., zlokalizowanych w 39 miastach.

Spośród tych projektów 39 nieruchomości handlowych typu high-street znajduje się w strukturze nowo utworzonego, innowacyjnego na polskim rynku Real Estate Income Assets FIZ AN, którym Grupa aktywnie zarządza i w którym posiada 15 procent udziału.