Euro-Apteka w Atrium Copernicus
Euro-Apteka w Atrium Copernicus

Firma Euro-Apteka sp. z o.o. będzie jednym z uczestników Shopping Center Forum 2015 Winter Edition. – W Polsce posiadamy obecnie około 80 aptek i prężnie pracujemy nad nowymi otwarciami – mówi redakcji Retailnet.pl Krzysztof Barański, Dyrektor Działu Inwestycji i Rozwoju Euro-Apteka sp. z o .o.

Rozmowy na SCF 2015

Na spotkaniu SFC 2015 uczestniczyć będą przedstawiciele Holdingu Euro-Apteka, którzy będą się przyglądać nowym projektom, jakie powstają na rynku.

– Shopping Forum Center 2015 to dla nas szansa na przyspieszenie negocjacji w sprawie wynajmu powierzchni w centrach handlowych, dlatego też uczestnictwo w tym wydarzeniu będzie znakomitą okazją do spotkania i rozmów z przedstawicielami sieci handlowych, deweloperami oraz firmami, które oferują usługi i technologie – dodał Krzysztof Barański.

Euro-Apteka sp. z o.o. to sieć aptek, działająca na terenie Polski od 2001 roku. Firma należy do międzynarodowego Holdingu Euro Apotheca.

Rozwój sieci

Holding Euro Apotheca prowadzi swoją działalność operacyjną na terenie Litwy, Łotwy, Estonii i Polski. Od ponad 12 lat funkcjonowania i rozwoju.

Założona w 1998 roku Grupa obecnie zarządza 367 aptekami w pięciu krajach z populacją ok. 45 milionów mieszkańców, zatrudnia ponad dwa tysiące pracowników i służy ponad 28 milionom pacjentów rocznie.

W Polsce punkty Euro-Apteka zlokalizowane są w szpitalach, przychodniach, przy ulicach, a także w centrach handlowych m.in.: w CH Sezam (Bielsko-Biała), CH Focus Mall (Zielona Góra), Atrium Copernicus (Toruń), CH Tesco (Warszawa).