Park Handlowy Matarnia

DlaSpania, Indeco i Resto Design to nowe sklepy w Parku Handlowym Matarnia w Gdańsku. Ciekawe propozycje aranżacji wnętrz oraz ekspozycja mebli zajmują powierzchnię 1, 330 mkw. i mieszczą się na dwóch kondygnacjach.

Oferta Indeco w Parku Handlowym Matarnia to przede wszystkim atrakcyjna ekspozycja mebli produkowanych na wymiar. Indeco oferuje także szafy wnękowe, szafki i szafy narożne oraz szklane drzwi przesuwne. Resto Design to Polski producent mebli z wieloletnim doświadczenie.

Zróżnicowana oferta

– Połączenie lubianych marek modowych z ciekawą ofertą firm aranżacji i wyposażenia wnętrz to cecha wyróżniająca ofertę Parku Handlowego Matarnia – mówi Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia.

DlaSpania to bogata oferta wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla zdrowego snu. Dużym ułatwieniem dla klientów jest pomoc ekspertów DlaSpania, którzy doradzą, jak dopasować materac do indywidualnych preferencji czy wskazań medycznych.

Moda i wyposażenie

Park Handlowy Matarnia to centrum handlowe łączące ofertę modową i wyposażenia wnętrz. Całkowita powierzchnia parku wraz z powierzchnią najmu wynosi 78 tys. mkw. Na terenie obiektu znajduje się parking na 2,2 tys. miejsc.

Obiekt należy do Inter Ikea Centre Polska SA wystawcy Shopping Center Forum 2015 Winter Edition (stoisko 4.1).