Delikatesy Alma

4. marca 2015 roku otwarty zostanie kolejny sklep Alma w Lublinie. Nowa Alma zlokalizowana będzie w centrum handlowym Tarasy Zamkowe przy al. Unii Lubelskiej.

Powierzchnia sklepu to około 2 tys. mkw. To, jak informują przedstawiciele sieci Alma, kolejny sklep w portfolio marki, zaprojektowany w nowoczesnym stylu, którego oferta skierowana jest głównie do ludzi młodych.

– Wystrój ma sprawiać, żeby atmosfera robienia zakupów była szczególna, a każdy klient poczuł się wyjątkowo. Jest to kolejny sklep tworzony z dbałością o jakość, komfort robienia zakupów i atrakcyjne ceny – mówi Aleksandra Budzińska z Alma Market SA.

Jak poinformowała redakcję Retailnet Aleksandra Budzińska, w 2015 roku spółka planuje także uruchomić franczyzową sieć convenience. Sklepy o powierzchni 200 – 450 mkw. będą powstawać w centrach miast i na dużych osiedlach miejskich. W ofercie będą m.in. produkty marki Food&Joy. Nowy format sklepów będzie rozwijany pod szyldem Alma Smart.

Delikatesy Alma to sieć 47 sklepów zlokalizowanych w największych polskich miastach. Oprócz podstawowych produktów oferują one również szeroki wachlarz artykułów importowanych, sprowadzanych do Almy na wyłączność. Na półkach Delikatesów znaleźć można także bogatą ofertę ponad 450 produktów ze znakiem Food&Joy.