Showroomprive marketplace

Francuska platforma sprzedażowa Showroomprive.com, jeden z największych graczy na rynku e-commerce w Europie, uruchamia nową stronę i rozpoczyna sprzedaż w 167 krajach na całym świecie. W Polsce sklep także zyskał nową odsłonę.

Klub zakupowy Showroomprive, jeden z liderów w dziedzinie sprzedaży promocyjnej na europejskim rynku online, należy do francuskiej grupy SRP Groupe. Dotychczas platforma prowadziła sprzedaż internetową w ośmiu europejskich krajach: Hiszpanii, Francji, Włoszech, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii oraz w Polsce.

Płatności bitcoinami

Nowa strona, prowadzona w języku angielskim, ma mieć zasięg globalny i docierać do konsumentów w 167 krajach na całym globie. Za zakupy będzie można zapłacić w lokalnej walucie lub przy pomocy bitcoinów.

“Chcemy przekonać się, jaki potencjał sprzedażowy mają poszczególne rynki. Po fazie testów skoncentrujemy nasze działania promocyjne i marketingowe na tych, które dają nadzieje na osiągnięcie najwyższych zysków” – zdradza Marta Panera, odpowiadająca w firmie Showroomprive za międzynarodową komunikację.

Internetowy klub zakupowy

Polska wersja klubu zakupowego Showroomprive.pl jest filią francuskiej grupy SRP Groupe. Członkowie serwisu mogą kupić produkty najbardziej prestiżowych marek z rabatami od 30% do 70% w porównaniu do cen obowiązujących w sklepach. Sprzedaże, zwane kampaniami, są ograniczone w czasie. Każdego dnia klient otrzymuje zaproszenie na nadchodzące kampanie. Sprzedaż odbywa się na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy, a liczba produktów jest ograniczona i jest automatycznie uaktualniana w momencie złożenia zamówienia przez jednego z klientów.

showroomprive polski portal ecommerce
Polska odsłona portalu Showroomprive

Za zakupy w Showroomprive.pl można zapłacić w dwojaki sposób: za pomocą karty bankowej (Visa, Mastercard) lub za pośrdnictwem PayPal lub Dotpay. Płatność jest całkowicie bezpieczna i chroniona przy użyciu SIPS ATOS. Po dokonaniu płatności klient otrzymuje e-mail potwierdzający złożenie zamówienia.

Przesyłka jest dostarczana od 48 do 72 godzin od otrzymania wiadomości potwierdzającej wysyłkę. Paczkę można śledzić od momentu nadania, aż do dnia dostawy za pomocą numeru przypisanego jej przez firmę kurierską. Klientowi przysługuje 14 dni, licząc od dnia dostawy, na zmianę zdania i odesłanie zamówienia.

Showroomprive.pl współpracuje z ponad 1000 marek rocznie, w tym: Rayban, Mexx, Vuarnet, Lamarthe, Speedo, Timberland, American Retro, Tara Jarmon, Les Petites, Diesel, Redskin, Sia, Vilac, Miss Sixty, Adidas, Reebok, Le Coq Sportif, Orlane, Lierac.