Michał Trzaskowski, Portfolio Menadżera Nieruchomości Handlowych Cushman & Wakefield
Michał Trzaskowski, Portfolio Menadżera Nieruchomości Handlowych Cushman & Wakefield

Do działu zarządzania nieruchomościami polskiego oddziału międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączył Michał Trzaskowski, który obejmie stanowisko Portfolio Menadżera Nieruchomości Handlowych.

Michał Trzaskowski będzie odpowiedzialny za nadzór portfela nieruchomości firmy elbfonds Development. W portfelu nieruchomości elbfonds Development zarządzanych przez C&W znajduje się obecnie siedem obiektów handlowych w Lubinie, Poznaniu, Piekarach Śląskich, Piasecznie, Ciechanowie, Szczecinie i Kutnie. Łączna powierzchnia najmu wynosi 67 tys. mkw.

Michał Trzaskowski ma ponad 11-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, które zdobywał m.in. w firmach CBRE, Jones Lang LaSalle, King Sturge i redNet Management. Ostatnio pracował jako Senior Property Manager w CBRE. Michał ma licencję Zarządcy Nieruchomości. Jego atutem jest doświadczenie w reprezentacji klientów przed organami sądowymi, skarbowymi i samorządami terytorialnymi.

– Zatrudnienie Michał Trzaskowski jest zgodne ze strategią dynamicznego rozwoju naszego działu zarządzania nieruchomościami. Wraz z powiększaniem się portfela zarządzanych nieruchomości o kolejne prestiżowe projekty, do naszej kadry dołączają kolejni doświadczeni pracownicy. W ciągu ostatniego roku dział zarządzania nieruchomościami podwoił liczbę zatrudnionych osób, co było związane z 20% wzrostem ilości zarządzanej powierzchni. Michał jest ekspertem w zarządzaniu nieruchomościami handlowymi. Jestem przekonana, że pozwoli nam to na dalsze podnoszenie jakości świadczonych usług – powiedziała Dorota Skowrońska, dyrektor ds. personalnych w Cushman & Wakefield.

Firma Cushman & Wakefield została założona w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 16 tys. pracowników w 248 biurach w 58 krajach. Oferuje pełen zakres zintegrowanych usług dotyczących wszystkich rodzajów nieruchomości na całym świecie, w tym usług w zakresie najmu, sprzedaży i zakupu, finansowania dłużnego i kapitałowego, bankowości inwestycyjnej, usług korporacyjnych, zarządzania nieruchomościami, obiektami i projektami, doradztwa i wyceny.
a