Salon Cliff Sport
Salon Cliff Sport

W 2015 roku sieć Cliff Sport powiększy się o co najmniej pięć nowych lokalizacji w galeriach handlowych, w miejscowościach powyżej 30 tys. mieszkańców w całej Polsce.

Spółka poszukuje lokali o powierzchni od 100 do 150 mkw.

– Możemy uchylić rąbka tajemnicy. Niebawem zostanie podpisana umowa najmu w nowej lokalizacji sieci Cliff Sport, tym razem na południu Polski. Trwają też negocjacje dotyczące kilku innych lokalizacji – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Izabela Szybowska, właściciel sieci.

Renegocjacje umów najmu

Obecnie zarząd firmy skupia się na rozwoju sieci, podpisując nowe umowy w galeriach handlowych bądź renegocjując obecne warunki z najemcami i przedłużając tym samym najem w obecnych lokalizacjach.

– W perspektywie lat 2014-2016 firma Cliff Sport przyjęła za główny plan działania nie tylko otwieranie nowych salonów sprzedażowych, ale również dywersyfikowania swojej oferty. W roku 2014 w ofercie firmy po raz pierwszy pojawiły się takie marki jak: Vans, Converse, Helly Hansen, Roxy, Quiksilver, DC, Lonsdale, Everlast, Coqui. To jednak nie koniec nowości w sieci. Wraz z rokiem 2015 w sklepach Cliff Sport będzie można znaleźć takie marki jak Calvin Klein, Kangaroos, Ecco, Armani Jeans, Wrangler, Timberland, Columbia, Regatta, Outhorn oraz inne firmy – dodaje Izabela Szybowska

30 sklepów w sieci

Przypomnijmy, rok 2014 był dla sieci bardzo pracowity, relokacji uległa jedna trzecia salonów. Otworzone zostały nowe sklepy w galeriach handlowych w takich miastach jak: Puławy, Ostrołęka, Kielce, Kutno, Skierniewice oraz Śrem.

Obecnie sieć liczy około 30 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce. Z przedstawicielami firmy będzie się można spotkać już dziś podczas Shopping Center Forum Winter Edition.