Project Flash, Shopping Center Forum
Project Flash, Shopping Center Forum

W ramach Shopping Center Forum 2015 trwają 8-minutowe prezentacje projektów deweloperskich oraz firmy świadczących usługi na rynku centrów handlowych.

Project Flash

Wszyscy uczestnicy Forum mogą zapoznać się z kilkunastoma obecnie realizowanym obiektami handlowymi, a także nowinkami technologicznymi i usługami finansowymi dla galerii.

O godzinie 12.30 rozpoczęła się prezentacja Centrum Handlowe Fabryka Wołomin. Obiekt składać się będzie z galerii handlowej z 90 punktami handlowo-usługowymi i gastronomicznymi, hipermarketem i częścią rozrywkową o łącznej powierzchni najmu liczącej 23,5 tys. mkw. oraz parku handlowego o powierzchni 6,5 tys. mkw. Otwarcie Fabryki Wołomin planowane jest na koniec 2015 roku.

Kolejne prezentacje to:

– Gemini Park Tychy

– CBRE

– City

– Saller

– CH Nowy Rynek Jelenia Góra

– Leonis Apps

– Napollo

– Upper Finance

– VIVO! Stalowa Wola

– CH-R Agora Bytom

– CH-R Sukcesja w Łodzi

– Galeria Galena w Jaworznie

Zimowa edycja Shopping Center Forum 2015 to czas intensywnych rozmów biznesowych, które będą odbywać się głównie na stoiskach wystawowych. Ich dopełnieniem jest towarzysząca targom konferencja poświęcona strategii omnichannel.

Wśród 700 uczestników Forum: inwestorów, deweloperów i najemców, najważniejszą grupą uczestników są osoby odpowiedzialne za ekspansję 300 sieci handlowych wynajmujących powierzchnię w centrach handlowych.

SCF 2015 zakończy After Party, które odbędzie się w warszawskim Platinium Club, przy ul. Fredry 6. Początek o godzinie 19.00. Wstęp na After Party jest otwarty dla posiadaczy kart VIP. Partnerem After Party jest firma Deichmann.