Aplikacja Evigo Events
Aplikacja Evigo Events

Z Evigo Events App, aplikacji mobilnej stworzonej specjalnie do obsługi Shopping Center Forum 2015, skorzystała większość uczestników Forum. Za pomocą nowoczesnego narzędzia zostało wysłanych ponad 19, 5 tysiąca wiadomości.

Dzięki pobraniu aplikacji i rejestracji uczestnicy Forum dostali dostęp do informacji dotyczących wydarzenia, kontakt do wszystkich osób obecnych na Forum oraz do szczegółowych danych takich jak plan imprezy czy wydarzeń towarzyszących – Welcome Mixer i After Party.

Platforma kontaktu

Evigo Events App umożliwiało w dowolnym momencie kontakt ze wszystkimi wystawcami, partnerami, najemcami i prelegentami Forum. Program pełnił też funkcję platformy społecznościowej, dzięki której każdy zarejestrowany mógł komentować prezentowane na Forum projekty, dodawać posty, zdjęcia czy opinie.

Z aplikacji skorzystali zarówno najemcy, którzy informowali o swoich planach ekspansji, jak i przedstawiciele firm deweloperskich oraz zarządzający centrami handlowymi.

Najemcy poprzez aplikację najczęściej wysyłali m.in. informacje o tym jakich lokali poszukują, a deweloperzy przedstawiali swoje najciekawsze projekty zamieszczając zdjęcia, wizualizacje i informacje o możliwościach najmu.

Activity Feed

Activity Feed czyli główna ściana w aplikacji w natłoku informacji zamieszczanych przez uczestników Forum zmieniała się bardzo dynamicznie. Swoje projekty w ciekawy sposób zaprezentowały m.in. takie firmy jak TK Development, Echo Investemnt, Piotr i Paweł, Fabryka Biznesu czy Cliff Sport.

Przypomnijmy, Evigo Events App to program, który został stworzony we współpracą z renomowaną, amerykańską firmą DoubleDutch, wyspecjalizowaną w tworzeniu programów do obsługi konferencji.

Targi Shopping Center Forum 2015 Fall Edition odbędą się w dniach 16–17 września w warszawskim Centrum EXPO XXI. W Forum weźmie udział ponad 1400 osób, w tym przedstawiciele 330 sieci handlowych.