Echo Investment na targach SCF 2015
Echo Investment na targach SCF 2015

 

Echo Investment na targach SCF 2015
Echo Investment na targach SCF 2015

Podczas marcowej edycji Shopping Center Forum 2015 spółka Echo Investment podpisała umowę z firmą Bialcon. Salon odzieżowy sieci Bialcon o powierzchni 110 mkw., zostanie otwarty w nowej części Oultet Park Szczecin, która powstaje w ramach II etapu inwestycji.

Nowy najemca

– Będzie to sklep w formule outletowej, klienci będą mieli więc okazję do zdobycia markowej odzieży Bialcon w niższych cenach. W II etapie Oultet Park Szczecin koncentrujemy się na poszerzeniu oferty mody damskiej, dlatego prowadzimy zaawansowane rozmowy z takimi markami, jak m.in. Monnari, Gerry Weber, Molto, Volcano. Finalizujemy rozmowy z dużym sieciowym najemcą, który zainteresowany jest powierzchnią 600 mkw. – mówi redakcji Retailnet.pl Michał Banasik, leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Firma Bialcon istnieje na rynku od 1992 roku. Stworzona została przez Barbarę Chwesiuk, która do dzisiaj jest jej główną projektantką. Kolekcje firmy skierowane są do kobiet, które cenią klasyczną elegancję, nie lubią monotonii i są kreatywne w poszukiwaniu stroju na odpowiednią okazję.

Outlet Park Szczecin w II etapie powiększy się o blisko 5 tys. mkw. Inwestycja zostanie zakończona w IV kwartale br. Po zakończeniu realizacji II etapu, Outlet Park Szczecin będzie dysponował łącznie 21,3 tys. mkw. powierzchni handlowej. Klienci będą mieli do dyspozycji 100 sklepów i 900 miejsc parkingowych.

Shopping Center Forum jest cyklicznym spotkaniem najemców i deweloperów centrów handlowych, organizowanym od 2005 roku w Warszawie. To największa tego typu impreza w Polsce i Europie Środkowej.

Obiekt Echo Investment

Outlet Park Szczecin zlokalizowany jest na szczecińskim Prawobrzeżu. Obiekt został otwarty 7 listopada 2012 roku. Oferuje markowe produkty 30-70 procent taniej od cen w regularnych sklepach. Dodatkowym atutem inwestycji jest 7-salowe kino Helios i część obiektu, w której mieści się Smyk Mega Store i supermarket Piotr i Paweł.

W strefie outletowej dostępne są produkty takich marek, jak m.in. Nike, Puma, Reebok, Adidas, Tommy Hilfiger, Reserved, Bytom, Kari, Lee Wrangler, Wittchen, Kazar, Vero Moda, Jack Jones, Via Roma, Cross Jeans, Atlantic, Lavard, Ecco, Big Star, 4F, Ochnik, LKJ, Mc Arthur, Hot Oil, Wójcik, Lancerto, Gabor, Puere, Milano Shoes, Willsoor, Lee Cooper, Cropp, House, Simple, Mohito. Komercjalizacja prowadzona była we współpracy z CBRE.