Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie
Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie

Drugi sklep Sizeer w Bonarka City Center o powierzchni 171 metrów kwadratowych mieści się na poziomie 1, w pobliżu strefy gastronomicznej. Otwarcie nastąpiło 27 lutego.

Sizeer to nowoczesna sieć kilkudziesięciu multibrandowych salonów w całej Europie. Sklepy oferują produkty najpopularniejszych marek sportowych, takich jak: Nike, Lacoste, Adidas, Converse, Puma, Timberland, Reebok czy Ecco. Sieć prowadzi przemyślaną ekspansję i pojawia się sukcesywnie w nowych lokalizacjach.

– Decyzje operatorów o rozszerzeniu istniejącej już współpracy cieszą nas podwójnie – jest to nie tylko umowa na wynajem powierzchni, ale także najlepszy komplement dla sposobu działania i zarządzania centrum, jaki możemy otrzymać. To znamienne, że od początku 2015 roku w Bonarka City Center mamy do czynienia z podobnymi decyzjami już po raz trzeci. – komentuje Iwo Knopik, Koordynator ds. Marketingu TriGranit Management Polska.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City.

Obiekt posiad bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.