Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie
Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie
Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie
Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie

Drugi sklep Sizeer w Bonarka City Center o powierzchni 171 metrów kwadratowych mieści się na poziomie 1, w pobliżu strefy gastronomicznej. Otwarcie nastąpiło 27 lutego.

Sizeer to nowoczesna sieć kilkudziesięciu multibrandowych salonów w całej Europie. Sklepy oferują produkty najpopularniejszych marek sportowych, takich jak: Nike, Lacoste, Adidas, Converse, Puma, Timberland, Reebok czy Ecco. Sieć prowadzi przemyślaną ekspansję i pojawia się sukcesywnie w nowych lokalizacjach.

– Decyzje operatorów o rozszerzeniu istniejącej już współpracy cieszą nas podwójnie – jest to nie tylko umowa na wynajem powierzchni, ale także najlepszy komplement dla sposobu działania i zarządzania centrum, jaki możemy otrzymać. To znamienne, że od początku 2015 roku w Bonarka City Center mamy do czynienia z podobnymi decyzjami już po raz trzeci. – komentuje Iwo Knopik, Koordynator ds. Marketingu TriGranit Management Polska.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City.

Obiekt posiad bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.