Millenium Hall
Millenium Hall

W Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie zostanie otwarty pierwszy w Polsce południowo-wschodniej sklep brytyjskiej sieci ze sprzętem i odzieżą sportową SportsDirect.com.

Brytyjska sieć

Lokal o powierzchni prawie 1,9 tys. metrów kwadratowych znajduje się na poziomie 2 i jest ósmym lokalem tej brytyjskiej sieci w Polsce.

SportsDirect.com jest największą i najczęściej wybieraną przez klientów siecią sklepów ze sprzętem i odzieżą sportową w Wielkiej Brytanii, ze względu na jakość asortymentu i atrakcyjne ceny. Marka posiada obecnie około 420 sklepów sportowych w Wielkiej Brytanii oraz ok. 270 sklepów w 19 innych krajach europejskich.

SportsDirect.com oferuje szeroki wybór obuwia oraz odzieży sportowej dla całej rodziny, zarówno marek zewnętrznych takich jak Nike, Adidas, Reebok, Puma oraz marek wewnętrznych, np. Karrimor, Lonsdale, Everlast, Dunlop, czy Slazenger.

Millenium Hall

Millenium Hall to największe Centrum Kulturalno-Handlowe w Polsce południowo-wschodniej. W sposób kompleksowy łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Powierzchnia Centrum to ponad 56 tys. mkw. (GLA), na której klienci mogą znaleźć 250 sklepów najmodniejszych marek. Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House, Sinsay), Mango, Max Mara, Guess, Kazar, Sephora, Toys”R”Us, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie „Siemacha”, Pure Jatomi Fitness. Sercem Millenium Hall jest skwer z fontanną multimedialną, na którym w sezonie wiosenno-letnim znajduje się strefa relaksu i rozrywki, w zimie natomiast funkcjonuje lodowisko.

Millenium Hall to także przestrzeń kultury i rozrywki, gdzie odbywają się koncerty, czy wystawy popularnych artystów.