Salon Pako Lorente
Salon Pako Lorente

W tarnowskim Gemini Park, centrum handlowym należącym do spółki Gemini Holding, otwarty został salon firmowy polskiej firmy produkującej wysokojakościową odzież męską – Pako Lorente.

Lokal o powierzchni 89 mkw. działa od 28 lutego 2015 r. Do dyspozycji klientów oddany został bogaty asortyment odzieży męskiej, zaprojektowanej w trzech liniach: eleganckiej, casualowej oraz awangardowej. W salonie dostępny jest również szeroki wybór dodatków i akcesoriów dla mężczyzn. Salon został otwarty w nowym, eleganckim, odświeżonym koncepcie, który ułatwia klientom intuicyjne poruszanie się po lokalu.

Segment mody męskiej

– Otwarcie salonu firmowego Pako Lorente to znaczące wzmocnienie naszej oferty w segmencie mody męskiej. Tym bardziej cieszy nas fakt, że zaufała nam firma o polskim rodowodzie; stosunkowo młoda, ale już o ugruntowanej pozycji i prężnie rozwijająca się. Obecność takiej marki to kolejny krok w naszej nowej strategii, która ma na celu stworzenie najsilniejszej oferty modowej w regionie, złożonej w większości z silnie rozpoznawalnych marek ze średniej półki cenowej – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

– Obecnie negocjujemy nowe umowy najmu i już niebawem będziemy mogli poinformować o ich efektach. Już teraz możemy powiedzieć, że wiele z marek, które aktualnie pozyskujemy, będzie debiutowało na tarnowskim rynku – podsumowuje Zbigniew Nowak.

130 sklepów w ofercie

W Gemini Park Tarnów na powierzchni 42,5 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 130 sklepów oraz lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Pako Lorente w sposób znaczący wzmocni segment mody męskiej, w skład którego wchodzą takie marki jak: Giacomo Conti, J. Fryderyk, Lavard, Medicine, Routeman, Signore i wiele innych.

Za wynajem powierzchni komercyjnej w Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.