Market Media Markt
Market Media Markt

W marcu br. spółka Media Markt otworzy pięć nowych marketów elektronicznych w Polsce. Pierwszy ruszy 5 marca w Kutnie. Nowy sklep będzie pierwszym punktem sieci w tym mieście i czwartym w województwie łódzkim.

Strategia spółki

Uruchomienie marketu w Kutnie wpisuje się w strategię rozwoju wielokanałowego sieci Media Markt, której celem jest udostępnienie pełnej oferty produktów z branży elektroniki użytkowej także mieszkańcom mniejszych miejscowości.

Media Markt w Kutnie będzie 49. marketem sieci w Polsce. Jeszcze w marcu liczba ta powiększy się o cztery kolejne lokalizacje: po raz pierwszy marka pojawi się w Inowrocławiu, Skarżysku-Kamiennej oraz Elblągu. W Kielcach do dyspozycji klientów oddany zostanie drugi już w tym mieście market sieci.

Market w Kutnie

Market Media Markt w Kutnie, na powierzchni całkowitej ponad 1 tys. metrów kwadratowych zaoferuje sprzęt multimedialny, teleinformatyczny, fotograficzny, telewizory, urządzenia audio-wideo, biurowe, AGD i pełną gamę akcesoriów.

– Oferując najszerszy asortyment produktów i usług, Media Markt w Kutnie będzie dostarczał swoim klientom kompleksowe rozwiązania: przy zakupie można będzie skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony na większość produktów, skorzystać z pomocy informatycznej Power Service, a nawet zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, czy podpisać umowę na zakup energii. O obsługę klientów zadba 20 profesjonalnie przeszkolonych pracowników, którzy objaśnią funkcje dostępnych urządzeń i pomogą dopasować je do realnych potrzeb oraz stylu życia kupujących. Szeroki zakres usług obejmuje również m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, wywoływanie zdjęć, zwrot zużytych urządzeń, czy sprawną obsługę serwisową. W sklepie można również kupić bilety na liczne wydarzenia kulturalne – mówi Wojciech Miszkin, dyrektor Marketu Media Markt w Kutnie.

Sklepy Media Markt oferują asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można w nich kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski.