Krzysztof Marzec, AIG Lincoln
Krzysztof Marzec, AIG Lincoln

Przedstawiciele firmy AIG Lincoln po raz kolejny uczestniczyli w Shopping Center Forum. Podczas zimowej edycji właściciel Galerii Słonecznej w Radomiu był partnerem Welcome Mixer – wieczoru poprzedzającego Forum.
Krzysztof Marzec, dyrektor ds. Relacji z Najemcami AIG Lincoln mówi w rozmowie z redakcją Retailnet, że Forum to świetna okazja do podpisywania umów najmu z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Jak podsumuje Pan udział w zimowej edycji SCF?
Shopping Center Forum po raz kolejny sprawdził się jako doskonałe miejsce, w którym spotyka się zdecydowana większość przedstawicieli rynku retailowego. Same targi były dobrą okazją do omówienia warunków współpracy pomiędzy wynajmującym a najemcami, a Welcome Mixer oraz After Party dały możliwość rozmów w mniej formalnej atmosferze.

Tym razem jako Galeria Słoneczna byliśmy nie tylko uczestnikiem SCF, ale również partnerem Welcome Mixer. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie.

Czy udało się nawiązać nowe kontakty biznesowe, a może podpisać umowy?
Już miniona, jesienna edycja SCF była dla nas bardzo udana. Liczne spotkania zarówno z aktualnymi najemcami Galerii Słonecznej, jak i potencjalnymi partnerami przyniosły wymierne korzyści – z pięcioma najemcami Galerii Słonecznej uzgodniliśmy warunki przedłużenia umów najmu na kolejne lata, a konkretne rozmowy z zainteresowanymi markami mogą zaowocować nowymi umowami najmu w najbliższym czasie.

Podczas Forum uczestnicy mieli okazję korzystania z nowej, przygotowanej specjalnie na Forum aplikacji mobilnej. Jak ocenia Pan to narzędzie?
Jak zapewne wielu innych uczestników SCF korzystałem również z aplikacji mobilnej. Okazała się być praktycznym rozwiązaniem. Oprócz łatwości w kontakcie z innymi uczestnikami targów, aplikacja umożliwiała dostęp do bieżących informacji dotyczących samego SCF, np. agendy.

Czy planują Państwo udział w następnych edycjach?
Zdecydowanie tak. Obie edycje SCF uwzględniamy w naszych planach, licząc, że będą równie udane.

Targi Shopping Center Forum 2015 Fall Edition odbędą się w dniach 16–17 września w warszawskim Centrum EXPO XXI. W Forum weźmie udział ponad 1400 osób, w tym przedstawiciele 330 sieci handlowych.